Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ilyen biztosítást fellehet...

Ilyen biztosítást fellehet mondani?

Figyelt kérdés

Baleseti biztosításokat nézegettem, és találtam olyat, aminél azt írják,hogy a biztosítás minimális időtartama 5 év. Tegyük fel,hogy ezt választom,de aztán 1 év múlva úgy döntök,hogy szeretném megszüntetni.


Ezt megtehetem? És ha igen, akkor egyszerűen felbontja a biztosító vagy amiért 5 évnél hamarabb szüntetem meg, fizetnem kell valamit?


2015. máj. 23. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindent meg lehet tenni, más kérdés, hogy milyen feltételekkel. Ilyet a biztosítóttól kérdezz, itt senki nem tudja előrántania kisujjából, hogy hol és milyen feltételekkel mondhatod fel előbb.

Mellesleg elég nagy hülyeség 5 évre kötni és 1 év után felmondani, elvégre azért van, ha valami veled történne, ha így állsz hozzá, ne kösd meg inkább.

2015. máj. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert pl. ha közben találnék kedvezőbbet vagy esetleg külföldön vállalnék munkát és ez a biztosítás csak itthon működne.
2015. máj. 24. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
általában nem csak Mo-n "működik", de évfordulóra fel tudod mondani.
2015. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pl. van egy rokonom, akinek K&H-nál van baleseti biztosítása, és az olyan,hha pl. külföldön meghalna, akk ez nem fizet semmit. Tehát csak országhatáron belül érvényes.

Ezért kérdezem.

2015. máj. 25. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!