Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 4for life direct. Van valakine...

4for life direct. Van valakinek kapcsolata ezzel a biztosítóval? Ismeritek, vagy a családban valaki kötött ilyet?

Figyelt kérdés
Még nem kerestem őket, de folyamatosan látom a reklámokat. keresem, hogy hol lehet az átverés. Mert már túl sok mindent láttam. Apró betűs részt nem találok az oldalukon.Telefonos ügyfélszolgálatot még nem hívtam, mert szeretek előre tájékozódni, hogy milyen kérdésekbe futhatok bele, nem akarom, hogy lyukat beszéljen a hasamba az ügyintéző, mert ezek olyan hatékonyak tudnak lenni, hogy még azt is bebeszélik, hogy én fedeztem fel Amerikát. Anyós 68 éves, ilyet akar kötni, de engem basz...., hogy hívjam fel neki a céget, mert azt akarja, hogy örököljünk utána. Szerintetek?
2015. júl. 13. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
noname, külföldi székhelyű biztosítónál biztosítást kötni? jó sok pénzetek van, ha ki tudjátok dobálni az ablakon
2015. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt szerencsém hozzájuk. Attól függ,mit akartok. 68 évesen még bőven találhat sokkal jobb biztosításokat a piacon.
2015. júl. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már hívtam őket. Az volt a lényeg, hogy ha minél többet fizetsz havonta, annál kevesebbet buksz. Kb fél éve ajánlották, hogy ha havi 13-15 ezret fizetek be, és a mama 2 év múltán hal meg, akkor talán kijön a temetés a megtérített összegből. De a befizetés ugye elvész. Mama 79 éves volt ekkor, én nem láttam a dologban potenciált.
2016. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!