Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » E-GFB és e-CASCO befizetés...

E-GFB és e-CASCO befizetés határideje szerződéskötéstől számítva mennyi idő - féléves díjfizetési gyakorisággal, átutalás esetén?

Figyelt kérdés

2016.03.09-én az Allianznál kötöttem e-GFB-t és e-CASCO-t, féléves díjfizetési gyakorisággal, átutalással. Meg is kaptam rendben a kötvényeket, de fizetési határidő nincs konkrétan megjelölve rajta, csak annyi, hogy "A díjak megfizetésénél kérjük a határidők pontos betartását!" :)

Úgy tudom, hogy a díjfizetési határidő 60 nap a kötelező biztosítások esetén, de mi a helyzet a CASCO-val?

A hasznos hozzászólásokat előre is köszönöm!



2016. márc. 12. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

minden vagyonbiztosításnál, beleértve casco, gfb, lakásbiztosításnál 60 nap fizetési határidő van. GFB-nél pontosan 60 nap!

Ha megkötötted a biztosításokat akkor fizesd is be a díjat. Ha elmaradásod van, e-mail fog érkezni.

2016. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Tehát akkor mindkét esetben (CASCO és GFB) 60 napom van - amit természetesen nem fogok teljes mértékben kihasználni, igyekszem minél hamarabb befizetni azt, de mivel kocsivásárlás miatt kellett a biztosításokat megkötnöm, így egy kicsit fellélegezhetek, hogy nem kell még ezt is azonnal a kiadások közé kalkulálnom...

Még egyszer köszönöm a választ - hasznos volt!

2016. márc. 13. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
casconál nem feltétlen van 60 napod. annyi van, amennyiben megállapodtok. általában 30.
2016. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezért is kérdeztem itt rá! A e-GFB-nál olvastam 60 napot különböző oldalakon, de a CASCO-ra konkrétan nem találtam rá - viszont az e-mailben kapott kötvényeken sincsen konkrét dátum/határidő...
2016. márc. 15. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!