Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ínszalagszakadás miatt történő...

Ínszalagszakadás miatt történő műtétért körülbelül mennyit fizet a biztosító?

Figyelt kérdés

Ínszalagszakadas történt a középső ujjamban, az utolsó ujjpercnél nem mozog bárhogy is erőltetem. Balesetin azt mondták kötelező műtét lesz es ezért kérdezem azt h kb mire számítsak, mert lesz altatás is. Vagy akinek már volt ilyen műtétje az írja le legyen szíves h kb mire lehet számítani:) köszönöm előre is.

Ui: Groupama lakás biztosításunk van.



2016. máj. 13. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Hát akkor kinyitod szépen a kötvényeteket, és megnézed, van-e baleseti kiegészítő a biztosításban, és azon belül milyenek a fedezetek, van-e benn pl. műtéti térítés.

Én mondjuk, eléggé túlhájpoltnak érzem, hogy altatásban műtsenek meg egy ujjpercet, tutira kérném, hogy intézzék már helyi érzéstelenítésben, ne vigyük túlzásba a drogozást, meg a TB pénzét se pazaroljuk, de mindegy.

2016. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én is ezen akadtam ki: egy ujjperc miatt altatás? Én tuti nem hagynám... :-) Bár ha jól emlékszem - mert sajnos már jártam a balesetiben - akkor ez olyan, hogy úgynevezett "koktélt" adnak be (nyugtató) és attól alszol el.

És igen, első jól írta: attól függ, mire szól a biztosításod és attól is, hogyan szakadt el az ínszalagod.

Mert pl ha épp a Himaláját másztad meg és aközben, akkor nem hinném, hogy fizet :-) (persze csak kisarkítottam a példát)

2016. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!