Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyik biztosítónál van a...

Melyik biztosítónál van a házatokra biztosításotok?

Figyelt kérdés
Mire vonatkozik, mennyit kell fizetnetek és mennyire korrekt a biztosító, ha baj van.

2016. jún. 24. 22:28
 1/3 anonim válasza:

Allianz és egész jó áron

Amúgy ha érdekel mennyi lenne neked, akkor írj üzenetet, ismerősöm tud kötni olcsón

2016. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Groupama. Nem volt gond eddig, beáztattam az alattam lakót, felelősségbiztosításra fizettek.
2016. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Saját kertes házra, sok extra dolog miatt, mert jók a csomagos biztosításai, Aegont választottam.

- van benne szabadon hagyott vagyontárgy, kerti bútor, kutya, elfolyt víz, stb.

- ezeket az extrákat máshol is lehet választani, de itt egy csomagban egybe volt, olcsóbban mintha beválasztottam volna máshol extraként

- károk miatt egy héten belül fizettek, korrekt volt

Apósnak társasházba Union jobban jött ki, mert oda csak ingóság kellett.

- csak belső ingóság biztosítás, nem volt még kár

Panel társasházba, ahogy szintén csak ingóság kellett, Uniqa volt a legjobb.

- csak belső ingóság biztosítás, nem volt még kár


Pontosan kéne látni hogy milyen ingatlanra (társasház, családi ház, házrész, stb), és milyet szeretnél (ingóság, épület vagy mindkettő) kötni. Akár hónapon belül is változhat, hogy hol lehet olcsóbban, jobbat kötni. Ha a nagy biztosítókkal kötsz, nem nagyon lehet gondod ha kár van. A kis ismeretleneket nem tudom, de én kerülöm őket.

2016. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!