Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Súlyos balesetet szenvedtem,...

Súlyos balesetet szenvedtem, de nem volt életbiztosításom, mennyire lehetséges az, hogy az alap lakás/autóBiztosítás tartalmaz esetleg életbiztosítást is? Vagy esetleg a magánegyetem, ahová fizetősen járok?

Figyelt kérdés
A történet a következő: Kb 1,5 hete egy livaglás alkalmával leestem a lóról, mivel az megijedt egy bokorból kiugró állattól. Ripityára törött 2 csigolyám, azt műtötték 2 napra rá, szerencsére minden jól sikerült, viszont a TB ellenére is elég sokba került ez a szüleimnek. Nem azt az orvost kaptuk alapból, akir szerettünk volna, de ezt sikerült végül elintézni, így persze befigyel a hálapénz, a nem éppen olcsó korzett stb stb...Esetleg valakinek van ötlete, hogy ezeknek a biztosításoknak van-e ilyen plusz "Adottsága"?

2016. júl. 5. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Elég kizártnak tartom, hogy más biztosítás ilyen estetre is érvényes lenne.

De a legokosabb, ha elolvasod az összes biztosítás kötvényeit, és megkeresd, hogy milyen esetekben fizet.

2016. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én sem tartom túlzottan elképzelhetőnek, de hátha alapon megkérdeztem, ha esetleg valaki jobban jártas ebben!
2016. júl. 5. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Minden biztosítás egyedi így erre nem lehet válaszolni. Nekünk az előző ház biztosítás mellé volt olyan hogy csonttörés illetve halál.

A mostaniban nincs benne.

De toresre valami 50 et adott volna halálra 200at. Ha ír is valamit a kötvény, nagy pénzre ne számíts.

Ha ilyen hobbid van érdemes nem sajnálni a pénzt biztositasra bár gondolom ezt most ti is megtanultatok.

2016. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos bele sem gondol az ember, hogy vele is megtörténhet bármi komolyabb, de mindenki a saját hibájából tanul! Köszönöm szépen, akkor érdeklődöm a biztosítóknál!
2016. júl. 6. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem az eletbiztositas is akkor fizetne, ha meghalsz, vagy rokkant leszel, bar ebben nem vagyok biztos. neked szerintem erre balesetbiztositast lett volna jo kotni. a kerdes, hogy a lotulajdonosanak volt-e allattartoi felelossegbiztositasa, mert ez esetben szerintem fizetnie kene.
2016. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!