Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi van akkor, ha én beázok a...

Mi van akkor, ha én beázok a felső szomszédtól, és nem mondom meg neki, hogy van biztosításom? Kérhetek tőle kártérítést, azután igényelhetem az én biztosítómtól?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 07:10
 1/5 anonim válasza:
53%
Azert ez nem ilyen egyszeru. Valoszinuleg nala is a biztosító fizet,hiszen gondolom Nekik is van biztosításuk. Es akkor mar bukta az egesz.
2016. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Persze, megteheted. De ha lebukosz, akkor biztosítási csalásért felelsz majd. Megéri?
2016. nov. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha a szomszédodnak van felelősség biztosítása, akkor elmehetsz a sunyiba a kártérítési igényeddel! Örülj, hogy nem vág pofán!
2016. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem éri meg. Már csak azért sem, mert a társasházak be vannak biztosítva beázás, tűz, stb károkra, már ha jó közös képviselet van, tehát a felső szomszédod azt fogja tanácsolni, hogy menj a közös képviselőhöz a problémáddal. Ezt a lakók nem egymás közt oldják meg.
2016. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
A biztosító, amikor kijön felmérni a kárt, MINDKÉT lakásba bemegy - ekkor jó eséllyel ki fog derülni, hogy Te már kaptál kártérítést. 2 biztosító nem fizet - nem lehet 2 bőrt lenyúzni ugyanarról a rókáról.
2016. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!