Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Köthet-e 2 társtulajdonos...

Köthet-e 2 társtulajdonos ugyanarra az ingatlanra két különböző biztosítást egymás tudtán kívül?

Figyelt kérdés
Elvileg lehetséges ez? Mi van ha bekövetkezik a káresemény, mondjuk megsemmisül a biztosított létesítmény? Mindkettőnek kifizetik az összeget?
2010. máj. 6. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

én pont ma kötöttem egy biztosítést és rákérdeztem, hogy mi van akkor, ha egy másik biztosítónál is kötök eggyet.


azt mondták, hogy vagy csak az egyik fog fizetni, vagy mindekettő csak egy részét fizeti.

2010. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, duplán nem lehet felvenni biztosítási összeget.
2010. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, és mi van akkor, ha mondjuk 2 különböző biztosítónál kötötték meg és nem tudnak egymásról? Mondjuk én Az Alli-nál, a másik meg az Uni-nál és mi ketten nem tudunk egymásról! Megtörténhet!
2010. máj. 6. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
sztema társtulajdonod kell hozzá, hogy megköthesd..amugy megtörténhetne , de akkor is csak az egyik fizet nem fogja érdekelni, hogy tudtad vagy nem...
2010. máj. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!