Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Most komolyan 5000 forint...

Most komolyan 5000 forint miatt kell napi szinten hivogatni az embert?

Figyelt kérdés
5000 forint hátralékom van az egyik banknál, kb egy hete. Tegnap óta hivogatnak már levelet is küldtek. Mintha 10 millió forintos lenne az elmaradás. Vagy attól félnek, hogy emiatt az ötezer forint miatt mennek tönkre?
2018. jan. 17. 19:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Egy fél pillanatig sem jut eszedbe, hogy nem illik tartozni másnak ugye? Szegény kis ártatlan, és még a szája is nagy.
2018. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem fizeted ki azt az 5000-et?
2018. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ki lesz fizetve csak hát nem mindenki keres annyit mint azok akik ezeket a hívásokat eleresztik. Van emberség is a világon. Nem hinném, hogy ezen az 5000 forintos egy hetes késésen múlik a bank jövője. Vagy igen? Ha én is több száz ezret kapnék havonta akkor biztosan nem tartoznék. Az könnyen beszél akinek semmi gondja és csökkenti zsebből kiránt pár tíz ezret bármikor. Emberség türelem empátia stb ami jó pár emberből hiányzik.
2018. jan. 17. 20:20
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
A bank szerinted emberbaráti szeretetből dolgozik? Mi az, hogy emberség? Te sem vagy emberséges velük, mert tartozol nekik.
2018. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Első te tuti bankos vagy. Gondolom soha nem voltak anyagi gondjaid így nem is tudhatod milyen az. Ezért nem kellene ítélkezni. Majd akkor ha tudod milyen mikor az az 5000 is sokat jelent. Nyilván nem tudod. Gazdag aki soha nem tartozott senkinek. Örülj magadnak!
2018. jan. 17. 20:23
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem, minimálbéresként kezdtem. Soha nem tartoztam senkinek, mert beosztottam a pénzemet, még a keveset is. Most már jól keresek. Soha nem volt hitelem, soha nem vertem el a pénzem. Te valamit rosszul csinálsz, nem a bank rossz. És nem vagyok bankos.
2018. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De könyörgöm nem egy millióval és nem fél éve. Ember vagyok én is. Szükségleteim vannak. Bárki megcsúzhat ez nem azt jelenti hogy nem akarja kifizetni a tartozását. Egyébként igen is attól mert bankba dolgozom legyen bennem némi emberség. Mikor a hitelt kell az emberekre tukmálni ilyen olyan reklàmokkal akkor bizony tudnak kedvesek lenni.
2018. jan. 17. 20:28
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Te mit dolgozol kérdező?
2018. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván te sem beszélsz velük emberi hangon, hanem elkezdesz hőbörögni. A bankkal is lehet beszélni. Amikor egy haverom megcsúszott akkor kért könnyítést a banktól. Bement, beszélt velük, és csökkentették a törlesztőjét, cserébe +1 évig kellett fizetnie. Mindent meg lehet beszélni, nem hőbörögni kell.
2018. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akkor örülj magadnak meg a jó fizetésednek. Én nem tudok spórolni kell műkörmösre meg kozmetikusra. Ja holnap indulok a Bahamákra. És puszild körbe a bankos barátaidat.
2018. jan. 17. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!