Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Keresőképtelenség igazolása,...

Keresőképtelenség igazolása, nem magyar állampolgár esetében, magyarországi munkaadó felé, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Munkaadóm fizeti utánam a magyar TB járulékot. S1-es nyomtatvánnyal igénybe vehetem hazámban(EU tagország) az orvosi ellátást. Nincs magyar lakcímem(ingázó). Miként járjak el hogy az itteni orvosi igazolást(keresőképtelenség), érvényesíteni tudjam Magyarországon? A helyi bevándorlási hivatal-kormányhivatal-TB iroda triumvirátus kiesett, mert ott már két napja keringek(hihetetlen hogy végtelen számú új kérdésük van, amit kérdezzek meg a másik irodában),szóval valami országos szintű iroda kellene ahol meg tudnák ezt válaszolni. És amelyeknek van telefonszámuk, mert az országos veboldalon az sincsen. Illetve más megyében is tudnak tájékoztatni? Mert akkor csaksikerülne ahogy látom a térképen van itt egypár megye.

2018. márc. 2. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha legalább az orszagot megadnád, akkor lehetne válaszolni, ugyanis a nem-magyar EU államokban sem egységes a szabályzás, az adott államé vonatkozna rád.
2018. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Namindegy, azt biztos nem írom le honnan vagyok. Nálunk meg tudom kérdezni, az nem gond, de azt hogy mit fogad el a magyar társadalombiztosító azt nem nálunk szabályozzák gondolom, hanem Magyarországon. Keresek egy másik megyei tb intézményt, mint ahol próbálkoztam, hátha felkészültebbek. Azért köszönöm a választ.
2018. márc. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!