Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Üveg kár bejelentésnél ki...

Üveg kár bejelentésnél ki szoktak jönni?

Figyelt kérdés
Egy szép beltéri faajtóból kitört az üveg. Sajnos nem csak megrepedt, hanem össze is tört, amit muszáj volt kiszednem biztonsági okokból. Elmentem a biztosítóhoz, bejelentettem, viszont már kidobtuk az üveget. A biztosítónak mondtam, hogy nem vagyok benne biztos, hogy megvan az üveg... Mondta, ha lehet küldjek a megadott emailra a betört üvegről képet 1-2 darabot. Most már biztos nem fog fizetni? A gond, hogy 35 eft/négyzetméter árú üvegről van szó. Feltétlen ki szoktak jönni a kárszakértők, hogy legalább megmutassam melyik ajtóban volt?

#kár #biztosító #bejelentett kár
2018. aug. 27. 11:49
 1/2 Tóth Judit93 válasza:
Nagyobb összegnél igen. Megnézik a gittet, hogy mennyire friss. Nálunk ezt csinálták. Ha a számla jó, részletes, és nem aránytalan, akkor van, hogy nem.
2018. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Felhívtak és azt mondta a csóka, hogy ad egy kárszámot és egy emailt, ahova fel kell töltenem a számlát. Most már nem valószínű, hogy ki fognak jönni?

Egyébként utána is jártam, 12-13 eft lenne az üveg, mert bőven 1 négyzetméter alatti az üveg.

2018. aug. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!