Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha online kötöttem kötelező...

Ha online kötöttem kötelező biztosítást szombati napon, átutalásos fizetéssel, akkor hétfőn (vagy valamelyik munkanap) kapom meg a szerződést amit ki kell nyomtatnom?

Figyelt kérdés

Emailben csak egy értesítést kaptam sikeres banki tranzakcióról, és azt hogy " Felhívjuk figyelmét, hogy bankkártyás fizetés esetén a bank az Ön megbízását követő 4. munkanapig

utalja át a díjat a biztosítónak. A vonatkozó jogszabályok értelmében a biztosítónak e későbbi

időpontot kell a díj beérkezésekor figyelembe vennie. Kérjük, ellenőrizze a fizetési határidőt!"


Jól értelmezem, hogy majd akkor kapom meg, ha ők megkapják a pénzt?



2019. ápr. 14. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen akkor kapod meg amikor ő nekik megvan már a pénz. Egyébként ha használni akarod az autódat már használhatod mert már van biztosításod megkötve, tehát az igazolást amit kaptál már feltudod mutatni ellenőrzésnél hogy már megvan kötve.
2019. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2019. ápr. 14. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Átutalásos vagy bankkártyás fizetésről beszélsz?
2019. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Átutalásos, nem díjlehívásos. Tehát nem magától vonja le majd a kártyáról hanem én utalom a netbankomról.
2019. ápr. 14. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, akkor a pénz beérkezése után valamikor.
2019. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60 napon belül kell fizeni, a rendőr pedig látja kütyün hogy van-e rajta egyáltalán biztosítás, nem kell hordozgatni.
2019. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már fizettem, arról kaptam az emailt hogy sikeres tranzakció, és le is vonta a kártyámról. :)
2019. ápr. 14. 17:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyu, össze-vissza beszélsz! Az előbb azt írtad, hogy nem kártyás fizetés, hanem átutalásos, te magad utaltad át a netbankból. Most meg azt írod, hogy levonták a kártyádról...
2019. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerinted ha átutalom nem vonja le a kártyáról?... Akkor rajta marad az összeg vagy mi? :D
2019. ápr. 15. 12:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Kevered a szezont a fazonnal, ha átutalsz egy összeget, akkor azt a bankszámládról vonják le és nem a kártyádról...
2019. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!