Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak?

Mit csináljak?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 00:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Tavalyelőtt beköltöztek, akiktől béreltük a házat Tiszaföldváron, nem volt se ott, se a szomszéd településeken albérlet, ezért eljöttünk Szerbiába, ez saját ház. Én nem tudok szerbül meg szerb igazolványom sincs, ki szeretnénk menni, de nekem nincs jogsim, nem tudok főzni, németül nem nagyon tudok sokat, angolból a nyelvtan nem megy, apumnak 5 éve volt infarktusa. Én 33 éves vagyok, ő 61 lesz szeptemberben. Barátnőt nem akarok, mert 27 évesen lett először barátnőm és az a kapcsolat is csak 3 hónapig tartott, azóta nem volt senkim, kétszer szexeltem egész életemben és a mai világban többéves kapcsolatokat dobnak ki, eljegyzés után szakítanak, házasság után pár hónappal válnak, esélytelen, hogy nekem tartana sokáig egy kapcsolat. Az öngyilkosságot is elfogadom válasznak.
ápr. 18. 00:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Ülj a sötét szobában és sajnáltasd magad. Attól biztos minden problémád meg fog oldodni.
ápr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk, az lehetne opció, hogy az eddigi passzivitás helyet tenni kezdesz azért, hogy jobban beszélj idegen nyelvet idegen földön, főzni tanulj, fejleszd magad és életrevalóbb ember legyél?


A kérdésed második fele irreleváns. Kit érdekel, hogy ködös, homályos idegenek hogy élik meg a párkapcsolatukat/házasságukat?

ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyere Budapestre, itt van albérlet és munka is. Nőkkel ne is foglalkozz, tönkre teszik az embert, persze csak miután minden pénzét elszipolyozták.
ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!