Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Videóvágással szeretnék...

Videóvágással szeretnék foglalkozni de bajban vagyok. mit csináljak?

Figyelt kérdés

szeretnék munkát találni alkalmi jelleggel(akár egy anyag vágásáról lenne szó akár mondjuk egy videó sorozat vágásáról). ezt hol szokás hírdetni hol szokás munkát találni?

egyenlőre a kapcsolataim limitáltak így nehézségekbe ütközök ezen a téren.



márc. 4. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
A vállalkozás és a szükséges szoftverek megvannak már?
márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jelenleg magánvállalkozóim nincs és ingyen szoftverekkel dolgozom mint pl capcut/davinci resolve/adobe premier pro.
márc. 4. 20:48
 3/15 anonim ***** válasza:

"jelenleg magánvállalkozóim nincs"


Akkor hogy számlázol és hogyan akarsz szerződést kötni?

márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kiváltani egy magánvállalkozói engedélyt aztán fent tartani 50.000 huf 0 megrendelőre úgy hogy azt sem tudom honnan szerezzek megrendelőket azt eredményezné hogy ott vagyok 1. hónap után -ba és azt pedig nem szeretném. érted szeretnék pénzt keresni vele de fel kell derítsem a piacot és a lehetőségeket utánna kell járnom hogy hogy működik ilyesmik elsőnek gondolom megérted.
márc. 5. 00:20
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Sok sikert komoly ügyfelek találásához úgy hogy feketén akarsz dolgozni adózás nélkül. Az ilyen kóklerekkel normális ember fixen nem áll szóba.
márc. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiverr, upwork, ytjobs
márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"adobe premier pro"

Az mióta ingyenes?


"kiváltani egy magánvállalkozói engedélyt aztán fent tartani 50.000 huf 0 megrendelőre"

Nem engedélyt váltasz ki, hanem megkezded az egyéni vállalkozói tevékenységedet és nem 50 ezer a minimum fizetendő, hanem kb 110 ezer.

márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A marketing a leendő vállalkozásod egyik alapeleme, azzal szerzed az ügyfeleket. Azt nem fogod tudni megtanulni 1-2 kérdésben itt a GYIK-en.


Egyébként röviden:

-Legyenek profiloldalaid (egyszerű weblap/landing page, Facebook, Instagram stb.)

-A Face-n és Instagramon legyenek kinn referenciák, pár rövid munkád

-Használd ki a kreativitásod a marketing terén is, vágjál össze magadnak reklámvideókat

-Hirdess a Google AdWords-sel, az sokkal hatásosabb. Igaz, az is ugyanúgy pénzbe kerül, de azonnal hat, nem úgy mint a sok fizetős SEO csoda.

márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Továbbá érdemes még végigcsinálni a Google ingyenes online marketing képzését:

[link]

márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem feketén szeretnék dolgozni hanem adatot gyűjtök.6# #8 #9 köszönöm szépen az információt! <3 én alap járaton úgy gondolkodtam a videóvágásról mint ha programozás lenne de inkább tűnik hasonló területnek mint a fotózás.
márc. 5. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!