Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A húgomat megharapta a kutyánk...

A húgomat megharapta a kutyánk és apám elvitte elaltatni. Senki nem tudta mire készül de már pénteken elvitte és elaltatták. Tudom hogy helyesen döntött, de mégis fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
:(
2016. márc. 27. 22:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
96%

"nincs pénzünk szakemberre. szegények vagyunk."


akkor nem kell állatot tartani! A kutyát nevelni kellett volna, nem meggyilkolni!! Még a menhely is jobb lett volna!

2016. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim válasza:
17%
Valóban helyesen döntött! De arra a kutyára azér kéne egy szájkosár, nehogy mégegyszer előforduljon!
2016. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
87%

először vigasztalni szerettelek volna.

de erre írsz ilyeneket,hogy a ti életetek többet ér mint a kutyáé stb.. hát nem tudom. nálunk a kutya ,macska családtag. nyilván nem úgy tekintek rá mint a gyerekemre, de pl elaltani nem lennék képes, csak hogyha már nagyon beteg és jobb neki.

a ti kutyátok nem volt beteg,csak nem volt vele foglalkozva kellően.

kérlek ne sajnáltasd itt magad.

2016. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
73%

Hát tenni már semmit sem tudsz sajnos:( Egy harapás miatt szerintem nem kellett volna elaltatni de ez csak az én véleményem. Sajnálom a kutyust de a húgodat is. Az incidens után szerintem az apukád nem igazán gondolta meg hogy mit csinál. A kutyára ha annyira vad szájkosarat is lehet rakni, vagy esetleg lehet szakembert is hívni.

De ismétlem ez csak az én véleményem.

2016. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 A kérdező kommentje:

"először vigasztalni szerettelek volna.

de erre írsz ilyeneket,hogy a ti életetek többet ér mint a kutyáé stb.. hát nem tudom. nálunk a kutya ,macska családtag. nyilván nem úgy tekintek rá mint a gyerekemre, de pl elaltani nem lennék képes, csak hogyha már nagyon beteg és jobb neki.

a ti kutyátok nem volt beteg,csak nem volt vele foglalkozva kellően.

kérlek ne sajnáltasd itt magad.

"


A kishúgom NÉGY éves! És nem ez volt az első. Először anyut kapta egy mos pedig fejbe harapta a kicsit. Össze kellett varrni több helyen!!!! örökre megmarad a nyoma. Igen is többet ér a húgom élete a kutyánál. De ettől még sajnálom, mert szegény mégis csak egy élőlény volt... és én állat védő vagyok....


"Hát tenni már semmit sem tudsz sajnos:( Egy harapás miatt szerintem nem kellett volna elaltatni de ez csak az én véleményem. Sajnálom a kutyust de a húgodat is. Az incidens után szerintem az apukád nem igazán gondolta meg hogy mit csinál. A kutyára ha annyira vad szájkosarat is lehet rakni, vagy esetleg lehet szakembert is hívni.

De ismétlem ez csak az én véleményem.

"


2x harapott.

2016. márc. 27. 22:46
 16/83 anonim ***** válasza:
75%

"Mit tegyek?"

1.

Tanulj meg érthetően fogalmazni!

Mert a kérdésed alapján az apád a húgodat vitte el elaltatni.


2.

Hagyd abba a trollkodást!

2016. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
83%

"nincs pénzünk szakemberre. szegények vagyunk."


Meg ostobák! Mit gondoltok a kutyatartás ingyenes?! Gyökerek!

2016. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
86%
4 évesen azért nem fog élete végéig úgy maradni, de remélhetőleg nem lesz több kutyátok, mert nem tudtatok vele foglalkozni.
2016. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
97%

Én abszolút nem szeretnék senkit sem megsérteni, de én rosszul lettem, amikor ezt a kérdést olvastam... Én nem a harapásos résznél...


Azt nem tudom érteni, és tényleg ne bántódjon meg senki, de mi a jó édes retkemnek vesz magának az ember állatot, ha ilyet csinál vele. A másik oldal meg az, hogy ha Ti Magatok is pénzügyi problémákkal küzdködtök, akkor minek nektek kutya.


Természetesen nem szeretnék vádolni, szidni senkit, csak egy kicsit kihozott a sodromból a dolog... De így utólag azt tudom javasolni, hogy ezt az állatkát sirasd meg, további állattartás jelenlegi helyzetetekben szóba se jöjjön, és ha pedig mégis hozzátok kerül valami úton-módon egy kutya, macska, stb. akkor érdemes lenne menhelyre elvinni ilyen esetekben.


Tanácsként továbbá, hogy ilyenkor inkább verjétek fenékbe gyengén egy összecsavart újsággal, és garantálom, hogy a Yorkiktól a Németjuhászokig mindenkinél működni fog.

2016. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
86%

Mit csinálj?


Vedd körbe magad műanyag tárgyakkal, találd meg a boldogságod műszaki cikkekben, vagy számítógépes játékokban, vagy bármiben, csak ne élőlényekben.


Ha a szüleidnek eszébe jutna bármilyen más élőlénnyel pótolni a kutyát, nyugodtan qrvaanyázd le őket, és fogj éhség sztrájkba, hogy még csak véletlenül se, soha többet az életben semmilyen élőlénnyel (egy kaktusszal se!!!)

osszák meg az életüket.


A szüleid valószínűleg már teljesen menthetetlenek, így ők akkor tennék a legjobbat a világgal, ha soha többet nem próbálkoznának se állat, se növény tartással, mert olyan p-csa hülyék hozzá, mint tyúk az ábécéhez.


Ha majd felnősz, alaposan körülnézel a világban, rájössz, és elfogadod hogy az nem úgy működik, ahogy otthon láttad, akkor majd ha állatot akarsz tartani, akkor jó előre kérdezgessél akár ilyen, akár komolyabb fórumokon, hogy mi a helyes tartása az adott állatnak.


Ha pár hónap alatt kiokosodtál, (amihez nem kell pénz, csak ész, és elkötelezettség)

és úgy ítéled meg, hogy az anyagi háttered az életviteled, a tudásod alkalmas az az állattartásra, akkor bevállalhatsz egy állatot.


Ha erre képtelen vagy, akkor inkább maradjon a moziba járás, vagy pc játékok, vagy bármi más.

2016. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!