Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A húgomat megharapta a kutyánk...

A húgomat megharapta a kutyánk és apám elvitte elaltatni. Senki nem tudta mire készül de már pénteken elvitte és elaltatták. Tudom hogy helyesen döntött, de mégis fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
:(
2016. márc. 27. 22:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
78%

Sajnálom a hugod,de nem az lett volna a megoldás hogy elaltatjátok. Egy kutyát 7évessen is lehet nevelni,vittétek volna menhelyre ,ahogy ajánlották.

Nekem Pitbullom van,meg egy 2éves lányom. Soha nem volt vele gond,mert megvan nevelve. És a lányom is,nem üti,tépi... a kutyát.

Ha nem értetek hozzá és nincs pénzetek pl kutyasulira,ne vigyetek haza több kutyát.

2016. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező! Ha internetre van pénz, akkor mi tartott vissza attól, hogy utánaolvassatok hogy kell a kutyát nevelni???
2016. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim válasza:
51%
Mindegy. A lényeg hogy a Húgit elaltatták..:D
2016. márc. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
42%

Kedves 62+65!


Szerintem inkább Te értessz a Youtuberól a kutyaneveléshez. Ismerősömékkel is hasonló eset történt. Ők úgy indokolták az altatást, hogy ez csak egy kutya... Undorító. Azt nem értem, hogy attól, hogy kutya, attól miért ér kevesebbet, mint egy ember? Visszatérve, szerintem az, hogy a válaszaid értelmessége 10-20% között mozog, az nem -ahogy korábban írtad- a sok hülye, -aki lepontoz- hanem a te hibád. Ez teljes mértékben a gazda hibája... Honnan a retkemből tudja az a suerencsétlen kutya, hogy mit szabad és mit nem? Na mindegy, egy dologban egyetértünk: Annak a kutyának már sajnos vége... ÉS NINCS OLYAN VÁLASZ, HOGY CSAK EGY KUTYA.

2016. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
72%

Idézem Mr. Wikipédiát:


A kutya ideges állapotát a gazda hibái idézik elő.


Van még kérdés?

2016. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
14%

Meg egy okoska aki jol doku,entalodott a wikirol :))

Igen. Van meg kerdes:

Szerinted minden kutya egyforma!?

Minden kutya elmeallapota csak a nevelestol fugg!?

Ugy ahogy van elmebeteg ember ugyanugy van elmebeteg kuya is

es igenis az olyant jobb elaltatni!

Nem azt mondom,hogy a szoban forgo kutyanal nem a nevelessel volt gond viszont az is lehet hogy a nevelessel semmi gond nem volt...

Mindenkepp jol cselekedet gazdi! Amelyik kutya megharapott egy gyereket es nem is egyszer(hogy rafogjuk a veletlenre) az jobb ha bekeben szundikal.

2016. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
53%
MINDEN ESETBEN AZ EMBER A HIBÁS, MERT Ő BÁNIK AZ ÁLLATTAL ÉS NEM AZ ÁLLAT VELE! Ne legyetek hülyék!!!!
2016. ápr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
59%

Ez kész... :D

RudyV össze-vissza beszélsz.

Az előbb még csak egy kutya volt, most már személyisége van. Valahogy kicsit ellentmondásba kerültél magaddal. 😂

Egyébként mint említettem van tapasztalatom ilyen téren. A kutyát igenis meg lehet nevelni, ami lehet nem pár nap vagy hét eg egy idősebb kutya esetén, de igenis lehet. Láttam már rá ezer példát, amit te mondassz puszta fikció.

2016. ápr. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
45%

Kedves 76!


Attól, hogy egy kutya megharap, attól nem elmebeteg.


Az én kutyám vagy 10-szer megharapott, mire le tudtam szoktatni. De mégsem altattam el.

2016. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
16%

Ti betegek vagytok :))))

"Az en kutyam vagy 10x megharapott meddig le tudtam szoktatni"

Oszinten...kivancsi lennek milyen kutyad van :)))

Mert ha egy elkenyeztetett "kulcstarto meretu" kutya kap hozza hisztibol a kezedhez az a te bajod....

De itt komolyabb kutyaharapasrol volt szo! Ne tevesszuk ossze a ket dolgot.

2016. ápr. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!