Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A húgomat megharapta a kutyánk...

A húgomat megharapta a kutyánk és apám elvitte elaltatni. Senki nem tudta mire készül de már pénteken elvitte és elaltatták. Tudom hogy helyesen döntött, de mégis fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
:(
2016. márc. 27. 22:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
85%

Állatvédő vagy?! S szerinted ez helyes döntés?!

Nem is értem, minek itt eljatszani, hogy mennyire sajnálod ezt! Ettől jobb Neked?


Megölni egy állatot BŰN! Fel kellene jelenteni az ,,orvost"is meg apádat is. 7 évesen is meg lehetett volna nevelni, s ez nem pénz kérdése...


Hülye, unintelligens emberek miatt halnak meg szerencsétlen állatok!


Szegények vagytok, lelki szegények.


Gratulálok!

2016. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
92%

" És nem ez volt az első. Először anyut kapta"


Ti pedig voltatok annyira primitívek, hogy magasról leszartátok ezt a jelenséget, megvártátok, hogy ezt eljátssza még párszor, aztán kinyírtátok.

2016. márc. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 A kérdező kommentje:

"Állatvédő vagy?! S szerinted ez helyes döntés?!

Nem is értem, minek itt eljatszani, hogy mennyire sajnálod ezt! Ettől jobb Neked?


Megölni egy állatot BŰN! Fel kellene jelenteni az ,,orvost"is meg apádat is. 7 évesen is meg lehetett volna nevelni, s ez nem pénz kérdése...


Hülye, unintelligens emberek miatt halnak meg szerencsétlen állatok!


Szegények vagytok, lelki szegények.


Gratulálok!

"


A kutyát nem vettük hanem örököltük! Igen , állatvédő vagyok, ugyanis nem bírom elviselni ha kínoznak egy állatot. Vegetáriánus is próbálok lenni és a családot is rá próbálom erre beszélni mert a vágóhídon szörnyűségek zajlanak. Viszont a kutyus nem szenvedett, csak elaludt fájdalom mentesen. Embereken s végeznek eutonáziát bizonyos helyeken. Nem tudom ez miért ekkora felháborodás. Nem akartuk elajándékozni mert sok időbe telt volna és neki sem lett volna jó ennyiszer költözni. nem akartuk hogy menhelyen szenvedjen ki tudja meddig. így látta apu jónak. én nagyon sajnálom és sírtam is de szerintem ebben igaza volt. megpróbálok mással foglalkozni hogy ne gondoljak rá.

2016. márc. 27. 23:00
 24/83 anonim ***** válasza:
24%
Gratulalok, kedves felnottek, h igy beszeltek egy gyerekkel... az apja hozott egy rossz dontest, ti meg rajta veritek le.
2016. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
12%
Jól döntött a faterod, mindegy hogy elajándékozza, agyonlövi, vagy elaltatja. Ne foglalkozz a sok állatbaráttal, ha már ilyen idős volt a kutya és ilyeneket csinál, akkor máskor is fenn áll a veszély,hogy megharap valakit. Minden nap emberek halnak meg, nem kell ekkora ügyet csinálni ebből (ez a többi kommentelőnek szól). Tudod mit tegyél? Örülj, hogy nem lett nagyobb baja a testvérednek (már ha nem lett). Itt háborogtok a kutya miatt, közben a kis gyereket meg megharapta a dög. Nagyon felba*sztak a kommentek...
2016. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!


Rendben, hidd magad meg apád jó embernek! Majd visszakapjátok az élettől ezt!


Üdv: egy igazi állatvédő (tudod, aki tesz is valamit. Valami jót s nem öl!)

2016. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
96%

Az van, hogy a kutya vélhetően nem érdemelt halált. Meg lehetett volna nevelni, csak nektek nem ment.

Megkerestetek menhelyet, állatvédő szervezetet, neadjisten kutyaiskolát, hogy tudnak-e segíteni úgy, hogy nincs pénzetek? Próbáltatok valamit tenni, bármit azon kívül, hogy altassák el? Belegondoltatok, hogy egy altatás áráért adott esetben két, vagy akár több kutyaiskolai foglalkozásra is elmehettetek volna vele, ahol célzottan ezt a problémát kezelik, vagy legalábbis átbeszélitek, hogy mi lenne a legjobb megoldás? Mert ha nem, akkor sajnos nem ez volt a helyes döntés, legalábbis nem most és nem így. Sajnálom :(

2016. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
87%

Apukád hibát követett el.

A nevelést illetően mindnyájan, az altatást követően ő és persze ti azzal, hogy hagytátok.

Kutyát, macskát semmiképp ne vegyetek, vagy szerezzetek ezután. A vége sajnos ugyanaz lesz.

Egyébként az orvos nem járt el szabályosan. És ti sem. Ezután a kutyát meg keklett volna figyelni, karanténozni. Igazából amellett, hogy saját hibátokból megöltetek egy állatot a húgod életét is veszélyeztettétek.

2016. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim válasza:
20%
nagyon is jól tette. mindenki addig nagy kutyabarát amíg nem okoz sérülést a kutya. sajnos minden évben fordul elő olyan eset, hogy kisgyereket halálra marnak a kutyák...
2016. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy bántják a kedves kérdezőt is, mert egyik mondatával üti a másikat, és sem helyesen írni, sem fogalmazni nem tud.


A kutyát pedig valóban menhelyre kellett volna vinni, nem elaltatni. Esélyt kapott volna egy normális gazdára, családra, aki ki is tud vele jönni.


Az meg egy dolog, hogy szereted apádat, de láthatod, előbb cselekszik mint gondolkodik, tehát buta ember lehet. Az meg hogy itt nyavalyogsz mennyire fáj, közbe meg azt mondod a kutya nevelhetetlen volt, és ennyit ért, elég szánalmas, és szintén butának tűnsz miatta te is.


Az megint más kérdés, hogy a kutya csak úgy unalmából nem kezd el harapdálni senkit.

2016. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!