Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyaralás hármasban anyós...

Nyaralás hármasban anyós pajtással?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mennétek-e nyaralni hármasban anyóssal, egyedül van, egy szem fia(+én) az egyetlen társasága szinte. Házépítés miatt most jelenleg együtt is élünk már több mint fél éve, hát nem ez volt a terv, de ez van, tudja mindenki szerintem milyen a jelenlegi gazdasági helyzet...

Szóval ti mennétek így nyaralni? Én nem szeretnék, de sértődés lett belőle, hogy ezt megmondtam, az a válasz, hogy kettesben mehetünk még bármikor, miért ne férne bele ez így pluszban? De nekem ez nem lenne nyaralás... Együtt élünk és még ott is együtt :(


2022. nov. 8. 12:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/157 anonim ***** válasza:
14%
Aki maniakusan lepontoz, azzal ugye tisztaban van, hogy ez engem se nem erint, se nem befolyasol, de elarulja azt, hogy nekem van igaza es nem neki. ;-)
2022. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/157 anonim ***** válasza:
70%
2-3 évente egy het????? Bele ne halj.... Amúgy mennyi ideje élsz mar anoysodnal?
2022. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/157 anonim ***** válasza:
16%
42-nek jo szar elete lehet, ha ennyire irigy, nyilvan egy hasonlo kocsog anyossal es ferjjel kinlodik. >:-D
2022. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/157 anonim ***** válasza:
93%
Nem olvastam a válaszokat. Miért nem kedveled anyósodat? Mi baj vele?
2022. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/157 anonim ***** válasza:
90%

43!


Tévedsz, nincs xar életem és nem kínlódom sem a férjemmel, sem az anyosommal. Semmi problemat nem okozna, ha a férjem 2 évente egyszer azt szeretné, hogy az anyjával menjünk nyaralni. Nem kötelező am akkor sem 7/24ben mellette ülni.

2022. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/157 anonim ***** válasza:
92%

"de ami nekem sok, az neki nem az."


Vagy csak nem mondja, mert szereti a fiát és nem akar összeveszni veletek.

2022. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/157 A kérdező kommentje:
46os, ó, ő nem az a típus aki magában tartja, ne aggódj... Abból érzem, hogy neki nem sok, hogy rengetegszer ő keres engem, hogy ezt látta Facebookon, azt látta, ilyen videót, ilyen hírt, sokszor bejön a szobába magától. Én ritkán megyek ilyenekkel hozzá. És mint mondtam, sokkal többet kommunikál velem, mint a fiával, és igen, egy idő után ez baromi terhes tud lenni. És nem vágyom erre nyaraláskor is, az úgy nem pihenés. Nyilván ki lehet bírni egy hetet, nem lenne más, mint otthon, mivel együtt élünk, de akkor mi értelme a nyaralásnak? Más a helyszín, minden ugyanaz, ez így nekem nem kikapcsolódás. Mindegy ez van, én csak véleményekre voltam kíváncsi, köszönöm mindenkinek.
2022. nov. 8. 14:48
 48/157 anonim ***** válasza:
79%
"A nyaralásra" nem mennék az anyósommal hármasban. Ha a férjem szeretné, akkor az "egyik nyaralásra" mehetnénk így, pár napra. Később, ha gyerekeitek lesznek és még elérhető az anyós, akkor nagyon praktikus egyébként +1 felnőtt a nyaraláson is.
2022. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/157 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek, de a 8 nap nem pár nap ... Sajnos ebből én jól nem tudok kijönni, akkor ártok a legkisebbet mindenkinek ha belemegyek.
2022. nov. 8. 14:54
 50/157 anonim ***** válasza:
40%

Szüleimmel vagy más rokonokkal elszoktunk menni tàrsas utazásra irodával, sokszor 1 napos utakra. Nagyon szeretem mert együtt a család. Mondjuk mi nem velük élünk. De mikor nyaralni megyünk az csak a miénk kettesben.

Én azt nem értem hogy miért kell vinni az anyóst ilyenkor mikor az lenne a lényeg hogy pár nap kettesben, gondtalanul. Szerintem anyuka is megérthetné. Neki kellene pont az mondani hogy kösz gyerekek rendesek vagytok de nem.

2022. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!