Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a Gyermektelen adó?...

Mi az a Gyermektelen adó? Lehet, hogy lesz ilyen is?

Figyelt kérdés

Ma hallottam erről elsőnek,a naplóban.

Én anyuka vagyok,de ezen még én is kiakadtam!

Mi a véleményetek erről a témáról?

Vajon tényleg,képesek ezt bevezetni?


2010. szept. 12. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
79%
Gratulálok annak aki ezt kitalálta. Fejbe kéne lőni.
2010. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
73%
Na még egy ok amiért nem itt akarok megöregedni... :D Komolyan ez már szánalom...
2010. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
92%

Én beteg vagyok és nem akarom tovább adni. Vicces.

21/L

2010. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
87%
Felháborítónak tartom. Akárkinek én nem szülök, ahhoz szerelem is kell, és azt meg nem tudom megtenni, hogy elmegyek a piacra és kérek egy kiló szerelmet...
2010. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
93%
Ha kifizetik a lakáshitelemet akkor bevállalok egy gyerkőcöt.Szerintem az fickó nem normális.Már majdhogynem azt mondta,hogy azért vannak a nők,hogy gyereket szüljenek és ezt a nemzet érdekében,és az országért teszik.Felháborító,már a gondolat is!Én csak azt kérdezném,hogy mit tesz az ország annak az érdekében,hogy egy nő akarjon gyereket szülni?Bocsi a kifakadásért,de nagyon felháborított,Főleg az a része amikor az mondta,hogy ha nincs gyereked akkor mire költesz?Add annak,akinek van gyereke.Szóval felháborító!
2010. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
16%
Ha még ezredszer is megkérdezik ugyanazt ezen az oldalon egy órán belül, akkor lesz!
2010. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 A kérdező kommentje:

Szerintem is hűlyeség!

Van egy nővérem 33éves,se párja,se gyerek!Akkor majd adózhat?Ilyet!

Nem tehet arról hogy nem talált magához illő párt,és nyilván nem fog akárkinek szülni,és igaza van,ezért meg pláne nem.

Ráadásul albérletben lakik.

És a hajléktalanokkal mi lesz?

Ők az utcára szűljenek,vagy mi?

2010. szept. 12. 21:03
 18/86 anonim ***** válasza:
73%
Én inkább megyek el ebből az országból amint lehet... ezzel ezt érik el csak.
2010. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha bevezetik, óriási balhé lesz.
2010. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
89%

Én amiatt nem fogok szülni egy gyereket h megússzak egy adót! Nem fogom nyomorba felnevelni a gyereket. Ezalatt azt értem h ha nincs saját lakásom és fix állásom akkor én ugyan nem szülök! Fejre is állhat a drága állambácsi, akkor sem szülök amíg nincsenek meg a feltételeim!

Azért sztem itt kellene kezdeni... Illene megteremteni a megfelelő feltételeket h vki fel tudjon nevelni egy gyereket. Érdekes h régebben hogyan éltek az emberek és mégis felneveltek 10 gyereket. Manapság meg már egyet is nehéz? Na ez a nem mindegy! El kellene gondolkoznia a főmuftiknak!!!

20/L

2010. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!