Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a Gyermektelen adó?...

Mi az a Gyermektelen adó? Lehet, hogy lesz ilyen is?

Figyelt kérdés

Ma hallottam erről elsőnek,a naplóban.

Én anyuka vagyok,de ezen még én is kiakadtam!

Mi a véleményetek erről a témáról?

Vajon tényleg,képesek ezt bevezetni?


2010. szept. 12. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
94%

Na igen, ez király....aki azért nem vállal gyereket mert nem tudja eltartani az akkor segítsen eltartani másét???


Nagy az Isten állatkertje és túl alacsony a kerítés.

2010. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
92%
Szabó Magdának se született gyereke, de mégse merné senki azt állítani róla szerintem, hogy nem teremtett értéket az országnak.
2010. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
54%

Úgy látom mindenki félreértelmezte a gyermektelen adó fogalmát. Nem azokra vonatkozik akik nem szültek, hanem azokra akik nem nevelnek gyereket. A kettő nem ugyanaz. Tehát ha te szültél, de már felnőtt a gyereked, akkor rád is vonatkozik az adó.

Igen, oltári nagy hülyeség.

2010. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
88%
21:17 - Akkor sincs értelme! Egyébként mi van azokkal a szülőkkel, akik megcsinálták a gyereket, de bár még kiskorú, mégse nevelik, tojnak a fejére, hagyják, hogy az utca nevelje? Inkább az ilyenekkel fizettetnék plusz adót. Mert valaki hiába neveli jól a gyerekét, ha az ilyen neveletlen purdé kicsinálja a jó gyereket...
2010. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
31%

Nagy az isten állatkertje.

Akkor már fizessen mindenki, akinek nincs három gyereke, mert egy kell az anya helyett, egy az apa helyett, egy meg, mert fejlődni is kell. Arányosan el lenne osztva, akinek nincs, az három után adózik, akinek egy van,az kettő után, akinek kettő van, az csak egy után fizessen.

Akinek meg nem lehet, annak örökbe kell fogadni hármat.

2010. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
79%

16:19 - És aki meg önmagát is nehezen tartja el, az gebedjen bele...


Inkább az fizessen, aki megcsinálja, de nem neveli, hogy megtanulják az emberek egy életre, hogy a gyerek nem játékbaba.

2010. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
77%

26:19 -es hozzászólás szellemi atyjának:


Az, hogy Te hányszor "fénymásoltad le" eddig Magadat, a magánügyed! Ne másokkal fizettesd meg azt, hogy nem bírsz parancsolni az ösztöneidnek és/vagy felelőtlenül gondolkodsz. Lényegtelen, hogy mennyi utódod van, neveld fel Őket becsülettel, - de ne mások kárára!

Aki nem vállal gyermeket, úgyszintén a magánügye, - amiből Te sem (!) kovácsolhatsz hasznot!

2010. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
66%
Javítás: 16:19 az időpont - helyesen, - elnézést Mindenkitől!
2010. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
71%
Öö szerintem a 16:19-es csak ironizált, tehát ellenzi a törvényt! :)
2010. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
56%
23:46 - Szerintem is, de azért kiegészítettem... :-)
2010. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!