Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a Gyermektelen adó?...

Mi az a Gyermektelen adó? Lehet, hogy lesz ilyen is?

Figyelt kérdés

Ma hallottam erről elsőnek,a naplóban.

Én anyuka vagyok,de ezen még én is kiakadtam!

Mi a véleményetek erről a témáról?

Vajon tényleg,képesek ezt bevezetni?


2010. szept. 12. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
94%
Erre nem gondoltam (,hogy ironizált)- 23:14 -kor, - és ebben az esetben megkövetem az illetőt, elnézést kérek Tőle!
2010. szept. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
19%
Én helyesnek tartom,akinek nincs gyeereke adózzon!!!!nekem 6 gyerekem van....
2010. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
75%
ne haragudj utolsó de nem értem az összefüggést...
2010. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
29%
Szia, milyen összefüggést?? Hát aki gyereket nevel,annak nem kéne adózni,és én szerintem mindig fogok nevelni,mert 6-an vannak és még lehet,hogy lesz egy. Amire fölnőnek,/ha megérem ,addigra megöregszem/ vagy az öregekre is vonatkozik az adózás? Mert akkor tényleg hülyeség,de hol van az még. Szerintem akkor lenne ennek az egésznek értelme,ha meghatároznák,hogy pl:28éves kortól akinek nincs gyereke,az fizessen,és fontos lenne,hogy akinek van,de már felnőtt annak ne kelljen adózni.Ez így lenne logikus.
2010. okt. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne már fontos? -.- Ki nem sz@rja le, hogy te hány kölyköt fialsz? 6 gyerek basszus? Az nem a mi bajunk, hogy nem tudjátok mi az a védekezés! Ha meg direkt szültél ennyit, csak gratulálni tudok hozzá, szerintem csináljatok még vagy hatot! Úgyis megy a csp....
2010. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
83%

én úgy értettem a kérdést, hogy ha az akinek nincs gyereke mondjuk fizet, hogy van összefüggésben a te 6 gyerkőcöddel?


Mármint úgy értem hogy (nekem is van gyermekem) akinek gyermeke van, az miért várja el hogy akinek nincs, akkor az meg fizessen?

Elvégre pont hogy nem logikus, hiszen akinek nincs pénze gyermeket nevelni (pláne sokat..) akkor az miért fizessen még pluszban az államnak?? Hogy mégannyira se legyen esélye egyszer gyermeket vállalni?

2010. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
38%
09:21 Nem vagy vicces! Talán nincs gyereked? Magtalan vagy vagy önző!!?? Akkor minek élsz ,enni,inni ,b..... a disznó is tud... Én büszke vagyok,hogy 37 évesen 6 okos gyerekem van !
2010. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
58%
15:59 ,én nem vagyok benne biztos ,hogy nincs pénzük gyereknevelésre ,érdekes cigire,piára,játékgépre van. amúgy igazad van,tisztelet a kivételnek!
2010. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
77%
Jó, legyél büszke, de ne akarj már beleszólni mások életébe! Te úgy döntöttél hogy SOK gyereket nevelsz. Hát teremtsd elő hozzá az anyagiakat! Mindenki maga dönti el, mit kezd az életével, és hogy mit csinál a pénzével. Számtalan oka lehet annak, ha valakinek nincs gyereke, és igen, sokan nem merik bevállalni a szar anyagi helyzetük miatt. Sokan szeretnének előbb lakást venni, karriert, megalapozni a jövőjüket... De ha még így sem sikerül, akkor hogy sikerülne úgy, hogy még abból is lecsapolnak ami van?
2010. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim válasza:
82%
9:23 írója teljesen egyet értek veled,nekem amúgy 4 gyerkőcöm van !
2010. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!