Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor rossz ember vagyok?...

Most akkor rossz ember vagyok? Bőv. Lent.25F

Figyelt kérdés

A párom gyereket akar,mert rossz állapotban van a méhe,és lehet hogy hamarosan már nem lehet neki..

De én nem vagyok még felkészülve rá.és nem vagyok hajlandó belemenni..

Sok betegségből kilábalt már,én ugy vagyok vele,h ebből is ki fog...Nem lesz rossz vége szerintem...

Még élni akarok,bulizni,stb..

Nagyon szeretem,de gyerek nem kell csak pár év múlva...


2010. nov. 26. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
90%

2 év nem nagy idő. Egy rosszindulatú daganat bármikor kiújulhat.

Ha te lennél a helyében, akkor is túlreagált dolog lenne????

2010. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
78%
Nincs túlreagálva, hidd el. Elképesztő, hogy ilyen félválról veszed a dolgot! És ha tényleg nem lehet majd gyereke, mert vár rád? Te majd elhagyod egy olyanért, akinek lehet, neki meg tönkreteszed az egész életét. 25 évesen nem lehetsz ennyire gyerek!
2010. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, de te tényleg bunkó vagy.Mi az, hogy túl van reagálva???Hogy mondhatsz ilyet, mikor világosan megmondták, hogy rosszindulatú volt?szerintem hagyd ott a csajt, jobban jár, ha nem köti össze az életét egy ilyen nemtörődöm pasival.
2010. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
87%
Keressetek mind a ketten másik párt magatoknak.Te nem vagy rossz ember, de nem várhatod el tőle, hogy miattad maradjon gyerek nélkül.
2010. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gyerek,csak egyszerűen a baba gondolatátol is feláll a szőr a hátamon..

És NAGYON szeretem a páromat,nem veszem félvállról a dolgokat.

2010. nov. 26. 10:22
 16/78 anonim ***** válasza:
89%
Úgyis rossz vége lenne, ha csak azért csinálnál neki gyereket, mert ő azt akarja. Mondd meg neki, h te még nem akarsz gyereket, ő meg majd eldönti, h veled marad-e vagy sem. Senki nem erőltetheti másra a gyereket.
2010. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
57%
Szereted a fenét. Ha IGAZÁN szeretnéd nem akarnád, hogy a te hülyeséged( Még élni akarok,bulizni,stb.. ) miatt ne lehessen anya soha!!!
2010. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
77%
Olvastam a páros kérdését is! Neki is azt válaszoltam, hogy nem vagy rossz ember. Sőt ezzel cselekszel helyesen, hogy ha nem szetenél apa lenni, akkor ne legyél. Nem csak a saját, de a párod és a leendő gyermeked életét is tönkre teheted. Ülj le a pároddal beszéljétek át alaposan a dolgot. Mondd el neki, hogy nagyon szereted de te még nem állsz készen erre. Ha ő úgy dönt, hogy neki márpedig nincs ideje várni, akkor csendben engedd el. Ne hallgass senkire, ettől nem vagy rossz ember!
2010. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
61%
Nem arról van szó, hogy rossz ember, hanem arról, hogy lesz.rja, hogy a barátnőjének lehet-e gyereke vagy sem.Önző sztem....
2010. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a párom is tett fel ide kérdést...Belinkelnéd ide?
2010. nov. 26. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!