Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor rossz ember vagyok?...

Most akkor rossz ember vagyok? Bőv. Lent.25F

Figyelt kérdés

A párom gyereket akar,mert rossz állapotban van a méhe,és lehet hogy hamarosan már nem lehet neki..

De én nem vagyok még felkészülve rá.és nem vagyok hajlandó belemenni..

Sok betegségből kilábalt már,én ugy vagyok vele,h ebből is ki fog...Nem lesz rossz vége szerintem...

Még élni akarok,bulizni,stb..

Nagyon szeretem,de gyerek nem kell csak pár év múlva...


2010. nov. 26. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
50%
Na jó, találjátok már ki, hogy a csajnak nincs is semmi baja igazából, csak ezzel akarja magához kényszeríteni szegény fiút, és akarata ellenére gyereket csináltatni!!
2010. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
62%
de kérdező, és ha tényleg lesz baja??Akkor hogy számolsz el a lelkiismereteddel?Mert ez a fej homokba dugása, amit te csinálsz, hogy "de úgysem lesz baja".Ezt te nem érezheted.
2010. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 A kérdező kommentje:
Igen több orvosnál jártunk már,de én pl:akkor is mindig mellette vagyok ha műtik..Nem minden hónapban műtik csak akkor ha eléri az 5 cm.Ez rutin műtét,egyiknap megműtik rá 3 napra jöhet is haza..
2010. nov. 26. 10:53
 34/78 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!!

nem foglak lehurrogni csak érdekelne,ha később szeretnél gyereket és már nem lehet akkor a pároddal maradsz?Vagy oinkább keresel egy olyan nőt aki a gyereked anyja tud lenni??Mert ha belegondolsz akkor a későbiekben miattad nem lehet gyereketek mert te nem akartad ő meg időben szólt hogy mi a baja.

2010. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
89%
El fogsz tudni számolni a lelkiismereteddel, ha szétmentek, neked lesz egy feleséged és gyerekeid, ő meg ott marad csak azért gyerek nélkül, mert te nem akartad? Hajlandó vagy vállalni,hogy ennyire önző vagy? Pasi nélkül meg lehet szülni egy gyereket, de méh nélkül nem...
2010. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 A kérdező kommentje:

DE NEM HISZEM HOGY LESZ BAJA!!!!!

Ha eddig nem lett,akkor ezek után sem fog neki visszajönni!!!!!!!!!

2010. nov. 26. 10:57
 37/78 anonim ***** válasza:
77%
nem úgy értettem, hogy hazudik, hanem nekem is ilyesmi betegségem van, és régen így kezelték, hogy megműtötték a cisztát, és sok orvos őskövület, és ma már van más mód a kezelésre. de neki lehet más betegsége van. csak ezért mondtam.
2010. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
54%
Te nem vagy komplett, kérdező.Kezdem azt hinni, hogy kamu a kérdés.Ennyire nem lehet valaki idióta!
2010. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
75%

ma 10:57-r


És vállalod a felelősséget ha mégis lesz? Vagy gyáván eltűzöl?

2010. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
76%
b.aszki, az hogy te mit hiszel, meg mit érzel miért gondolod, hogy fedi a valóságot? Mi vagy te látnok, jós, mentalista??? Nem tudhatod. Ezt cska bebeszéled magadnak, hogy érzed, hogy nem lesz. Ez nem így működik. Én is mindig érzem, hogy megnyerem a lottót és csak nem nyerem meg.
2010. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!