Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor rossz ember vagyok?...

Most akkor rossz ember vagyok? Bőv. Lent.25F

Figyelt kérdés

A párom gyereket akar,mert rossz állapotban van a méhe,és lehet hogy hamarosan már nem lehet neki..

De én nem vagyok még felkészülve rá.és nem vagyok hajlandó belemenni..

Sok betegségből kilábalt már,én ugy vagyok vele,h ebből is ki fog...Nem lesz rossz vége szerintem...

Még élni akarok,bulizni,stb..

Nagyon szeretem,de gyerek nem kell csak pár év múlva...


2010. nov. 26. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
43%

Teljesen érthető, hogy élni akarsz.. Nálam is ez a helyzet, inkább buli meg utazgatás, minthogy gyerek. Ráér az még. 29/F de a főnököm ugyan ez 37/F..


Amúgy ez valami szabály, hogy bulizni csak 17 éves korig lehet, meg 25 évesen már mindenképp gyerek kell??

Ilyen gazdasági helyzetben, meg ilyen fiatalon az lenne a furcsa ha gyereket akarnál...

2010. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
Ha évek múlva úgyis akarnál, legfeljebb előrehoznád egy kicsit, és a gyerek iskoláskorára halasztanátok a bulizást.
2010. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
34%

Se te se a párod nem rossz ember csak a ti helyzetetekbe felelőtlenség a gyerek vállalás.

A lány fiatal, beteg, képzetlen, nincs munkatapasztalata, lakása. Te fiatal vagy és olyan biztos fizud amiből egy beteget meg 1 gyereket is el lehet tartani nincs.

Mire fel vállalnátok gyereket?

Mi lesz ha egyikőtök ki akkar lépni a kapcsolatból?

Kényszerből együtmaradtok mert a csaj életképtelen?

Ha csak úgy lelépsz a gyerek hajon éhen?

A gyerek érdeke hogy e ilyen körülmények közé szülesen.

2010. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
A gyerek csak 9 honap mulva lenne meg. 9 honapig meg lehet bulizni aztan ha meglesz a gyerek akkor is lehet szorakozni csak kicsivel lesz masabb.. Szerintem ha szereted a parod akkor add meg neki ezt az oromot mivel lehet tenyleg nem lehet majd kesobb gyereke es az nagyon fajdalmas lesz neki kesobb, hogy lehetett volna csak megsem lett mert a paromnak fontosabb volt a szorakozas.
2010. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim válasza:
most ez azért is érdekes,mert akkor a párod csak "kényszerből" akar gyereket,egyébként nem?
2010. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 A kérdező kommentje:

egyébként nem szeretne,csak pár év mulva...

de azt mondja fél,hogy rossz vége lesz.

2010. dec. 22. 09:00
 77/78 anonim ***** válasza:
Szerintem a csajnak tök mindegy hogy kitől lesz a gyerek, csak most te vagy hozzá a legközelebb..
2010. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta eltelt másfél év..Semmi baja a páromnak!Együtt maradtunk..tervezzük a babát :)
2012. márc. 27. 12:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!