Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor rossz ember vagyok?...

Most akkor rossz ember vagyok? Bőv. Lent.25F

Figyelt kérdés

A párom gyereket akar,mert rossz állapotban van a méhe,és lehet hogy hamarosan már nem lehet neki..

De én nem vagyok még felkészülve rá.és nem vagyok hajlandó belemenni..

Sok betegségből kilábalt már,én ugy vagyok vele,h ebből is ki fog...Nem lesz rossz vége szerintem...

Még élni akarok,bulizni,stb..

Nagyon szeretem,de gyerek nem kell csak pár év múlva...


2010. nov. 26. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
52%
Azt hittem 25 évesen képes valaki felnőtten, éretten és nem kistini módjára viselkedni és dönteni. Úgy látszik tévedtem. Egy kiskölyök vagy kérdező, a barátnőd százszor jobbat érdemel...
2010. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 A kérdező kommentje:

Nem vagyok idióta!!

A kérdés sem kamu..

2 éve vagyunk együtt,mi a biztosíték arra,hogy holnap is együtt leszünk??

Lehet hogy a párom felkel és azt mondja menjek a francba..

Mi van akkor,ha már gyerek is van,és ez akkor következik be?

2010. nov. 26. 11:02
 43/78 anonim ***** válasza:
82%
Mi van akkor? Semmi! Szépen különváltok és kiköhögsz havi 20 ezer Ft-ot gyerektartásra. Még látogatnod se kell a gyereket, ha nem akarod. De a barátnődnek megvolt a lehetősége egy gyerekre. Neked meg nem kell, hogy életed végéig bűntudatot legyen, hogy tönkretetted egy ember életét.
2010. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
66%

"2 éve vagyunk együtt,mi a biztosíték arra,hogy holnap is együtt leszünk?? "


20 év múlva sem lesz semmi biztosíték, hogy másnap is együtt lesztek, ezzel felesleges kifogást keresni.

2010. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem jobb, ha nem csinálnak együtt gyereket, de akkor meg beszéljetek már, hogy mi van.Mondd meg a bnarátnődnek kerek perec, hogy te nem akarod.Így van ideje dönteni.Ez így fair, nem kéne ülni a babérjaidon, és kivárni, hogy ne lehessen gyereke tényleg.
2010. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
50%

És ha ő nem akar gyereket, akkor mi a francnak csináljon és fizessen utána? Ilyen erővel az összes hasonló helyzetben lévő lánynak csinálhatna gyereket jótékonyságból, aztán meg fizethetne 6 millió ft gyerektartást. Jótékonysági spermabank, vagy mi? Pff..

Pont azért felelősségteljes, mert nem k.fél a semmire.

2010. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
75%

ma 11:10


Akkor meg ne üljön és várjon homokba dugott fejjel, hogy majd lesz valami. Öt év múlva, mire ő úgy gondolja megérett a gyerekre, a barátnőjének már nagy valószínűséggel nem lehet gyereke. Ebben az esetben szakítson vele most azonnal, hogy a lánynak még legyen ideje egy felelősségteljes férfit találni magának, aki szereti, megérti a problémáját és kész kiállni mellette. Látszik, hogy a kérdező csak kényelemből van a lány mellett és nem szereti igazán. De akkor meg minek húzza azt a kevéske idejét a lánynak?

2010. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
53%

Lehet hogy lefogtok pontozni,de én sem vállalnék igy gyereket.A rosszindulatu daganatok általában 5 éven belül visszajönnek.És nem csak azzal jár hogy a lányt kipakolják,hanem talán bele is halhat...(ne legyen igy).

De akkor mi lesz a gyerekkel?Árván fog felnőni anya nélkül??

2010. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
85%
11:12, pontosan erről van szó.A kérdező csak az idejét húzza a csajnak.
2010. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
100%

Ez utóbbi kijelentésed után azt mondom, engedd el a lányt, hagy keressen olyat, aki képes őt anyává tenni, mert bár te nem akarod, de azt sem mondod hogy ha netán nem lehet gyereke akkor is vele fogsz maradni.

Így meg szemétség magad mellett tartani.

2010. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!