Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor rossz ember vagyok?...

Most akkor rossz ember vagyok? Bőv. Lent.25F

Figyelt kérdés

A párom gyereket akar,mert rossz állapotban van a méhe,és lehet hogy hamarosan már nem lehet neki..

De én nem vagyok még felkészülve rá.és nem vagyok hajlandó belemenni..

Sok betegségből kilábalt már,én ugy vagyok vele,h ebből is ki fog...Nem lesz rossz vége szerintem...

Még élni akarok,bulizni,stb..

Nagyon szeretem,de gyerek nem kell csak pár év múlva...


2010. nov. 26. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
67%
Még ha nem is lenne ez a gyerekhistória, akkor is azt tanácsolnám a barátnődnek, hogy hagyjon el téged. Aki 25 évesen ennyire infantilis, az sose lesz normális ember.
2010. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
77%

11:1o vagyok

Nyilván a kérdező megmondja a lánynak, h nem akar gyereket, a lány meg eldönti, h vele marad-e. Vagy a srácnak el kellene küldenie a csajt?? Mert ha jól olvastam, a kérdező tudtára adta egyértelműen a lányna, h mire számítson.

2010. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon súlyos betegsége van a barátnődnek, és nem hit kérdése, hogy lesz-e baja,vagy sem. Egy nőnek nagyon súlyos, és életre szóló veszteség, ha eltávolítják a méhét (ahogy a kipakolás szót használtad, az nagyon durva, így nem beszélnék arról, akit szeretek). Gondolj bele, mit éreznél, ha lenne egy daganat, aminek következtében bármikor nemzőképtelenné válnál. Szerintem átértékelnéd a dolgokat. De nem ítéllek el, hogy nem akarsz gyereket, jogodban áll. De akkor állj a barátnőd elé, mond el neki, és enged el, hogy találhasson magának olyan párt, akivel családot alapíthat.

Mi lesz, ha te még elvagy vele 1-2 évig, majd úgy döntesz, más kell. Ő várt rád, és mondjuk (soha ne következzen be!!!), utána kerül sor a műtétre. Megfosztod a lehetőségtől, hogy saját gyermeke legyen.

2010. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
77%

11:17 vagyok

Én kiváncsi lennék hogy mi lesz ennek a vége.

Kedves Kérdező!Légyszi ne tünj el,érdekelnének a további fejlemények.

2010. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagy rossz ember.

A párod biologiai órája ketyeg de ő is fiatal egy gyerekhez, és beteg is elhiszem hogy gyereket akkar de így felelőtlenség. Feltételezem nem is dolgozik betegen,

mit kezd ha vége a kapcsolatnak betegen egy gyerekkel,

és ha csak kényszerből együtmaradtok mert ő nem tud melózni betegen és ott a gyerek boldogtalanul nőjön fel a gyerek. Ha nem akkarsz ilyen szitut szakits mihamarabb.

2010. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
41%
A lánynak nincs munkája.A kérdezőnél lakik ő tartja el mert nem dolgozik.Ergo megfogja magának a lakással keresettel rendelkező pasit, ő meg max gyest kap.Ha különválnak hova megy 22 évesen a lány egy gyerekkel?Ki fogja eltartani?Mert ő magát nem tudja.
2010. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
83%

A kérdező leírta, hogy megbeszélték már a párjával, hogy ő úgy érzi, hogy nem alkalmas még az apaságra. Tegnapi kérdésében a párja is elismerte, hogy ő bár ugyan a már leírt okok miatt nagyon szeretne gyereket, de a féfi még nem. Tehát mindenki nyílt lapokkal játszik ebben a kapcsolatban. Innentől bármelyikőjük megteheti a szakítőás felé vezető lépést.

Nézzétek, ha én lennék a nő helyében, akkor csendben tovább állnék. Mindkét fél részéről érthető a dolog.

2010. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 A kérdező kommentje:

11:42 nek

Lenne munkája,csak erős fizikai..

Oda viszont én nem engedem,mert így is van elég baja.Nem kell hogy megszakítsa magát.

Én jól keresek,ami bőven elég mindkettőnknek.Ebből soha nem csináltunk gondot..

Főz,mos, takarit,igazi háziasszony típus.

Nekem ez többet számít,hogy valaki vár otthon egy kemény nap után,minthogy piti órabérért dolgozzon.

2010. nov. 26. 11:51
 59/78 anonim ***** válasza:
41%
Én biztos nem csinálnék egy olyan csajnak gyereket akinél bármikor kiújulhat a rák...
2010. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
46%
Na utolsó, te is eléggé beszűkült látáskörű lehetsz...de legalább ösztönzöd a kérdezőt, hogy hagyja ott a csajt.
2010. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!