Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor rossz ember vagyok?...

Most akkor rossz ember vagyok? Bőv. Lent.25F

Figyelt kérdés

A párom gyereket akar,mert rossz állapotban van a méhe,és lehet hogy hamarosan már nem lehet neki..

De én nem vagyok még felkészülve rá.és nem vagyok hajlandó belemenni..

Sok betegségből kilábalt már,én ugy vagyok vele,h ebből is ki fog...Nem lesz rossz vége szerintem...

Még élni akarok,bulizni,stb..

Nagyon szeretem,de gyerek nem kell csak pár év múlva...


2010. nov. 26. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy ha igazán szeretné, gyereket csinálna neki?? Ha nem érzi még késznek magát a gyerekre, akkor úgysem lesznak boldog család! Úgyis tönkremenne a dolog.
2010. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
95%

Na igen, nagyon fair dolog most nem belemenni, aztán pár év múlva ha kipakolják, és rájössz, hogy mégiscsak kell neked gyerek, akkor elhagyni egy "szülőképes" nőért... és akkor ottmarad egyedül, meddőként.

Szerintem ez picivel fontosabb, minthogy te bulizni akarsz.

2010. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy vagy rossz ember. Egy gyerek nem játék és ha nem vagy felkészülve az apaságra semmi értelme magadra erőltetni. Fiatal vagy, teljesen normális, hogy bulizni, élni akarsz.

Mondd el a párodnak, hogy nem akarsz gyereket, ő meg eldönti veled akar-e maradni.

2010. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
88%
Gondolkoztok ti emberek? Rá akarjátok beszélni hogy kényszerből csináljon gyereket, ezer meg egy kérdésnél meg nekiesnek a nőknek hogy miért erőltette a párjára a gyerek dolgot.Ha nem akarja ne vállaljon gyereket.A lány meg kereshet magának másik párt ha ennyire akar szülni.
2010. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
84%
Én nem arra akarom rábeszélni, hogy csináljon neki gyereket, hanem hogyha nem akar gyereket most, akkor hagyja, hogy a csaj elmenjen valaki mással, aki szeretne.Mert a csajnak utána nem lehet már, mikor őurasága kibulizza magát!
2010. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
2010. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
63%

ma 10:30


Tökéletesen igazd van! Nem értem, hogy miért az a szeretet ha valaki, aki belátja, hogy még nem értett az apaságra akármilyen okból bevállal egy gyereket.


Fordítsuk meg a dolgot! (húúú most ezért nagyon le leszek pontozva)

A kérdező párja nem önző, ha valakire aki nem akar még gyereket ráeröltet egyet? Dehogynem, csak neki nyomós indoka van önzőnek lenni. De akkor is az! A párja vajon szereti-e valójában a kérdezőt, ha valami olyat akar ráerőltetni amit a kérdező nem akar?

2010. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy rossz ember. Viszont hagyd elmenni a lányt, hogy találjon magának egy olyan férfit, akinek érdemes gyereket szülnie. Nem reagálja túl, ez nem olyan dolog, amiből csak úgy kilábal.
2010. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
64%

én lány vagyok, de nekem is feláll a szőr a hátamon a gyerek gondolatától. vagy jön valakinek a vágy belülről, vagy nem. mindkét oldalnak van indoka, de ezt a vágyat nem nagyon lehet belebeszélni a másik emberbe. ha a barátnőd gyereket szeretne, akkor talán másvalakit kéne keresnie, aki szintén.

amúgy elég furcsán hangzik ez a havi cisztaműtét. próbáltatok már más orvost is megkérdezni? lehet érdemes lenne.

2010. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 A kérdező kommentje:

Egyébként a párom nem erőlteti rám..

Igaz hogy ha szóba jön akkor elmondja hogy gondolkozzam rajta,de Ő magától soha nem hozza fel a témát...

Bár nem is kell,mert látom rajta hogy ha terhes nőt lát,vagy csecsemőt,akkor könnybe borul a szeme és szomorkás lesz.

De én érzem hogy nem lesz baj..

Amugy meg vele akarok bulizni,élni,élményeket szerezni nem egyedül.

2010. nov. 26. 10:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!