Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor rossz ember vagyok?...

Most akkor rossz ember vagyok? Bőv. Lent.25F

Figyelt kérdés

A párom gyereket akar,mert rossz állapotban van a méhe,és lehet hogy hamarosan már nem lehet neki..

De én nem vagyok még felkészülve rá.és nem vagyok hajlandó belemenni..

Sok betegségből kilábalt már,én ugy vagyok vele,h ebből is ki fog...Nem lesz rossz vége szerintem...

Még élni akarok,bulizni,stb..

Nagyon szeretem,de gyerek nem kell csak pár év múlva...


2010. nov. 26. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
67%
Miért beszűkült? :) Mert gondolok a jövőre?
2010. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván te sem voltál még szerelmes...egyébként az az érdekes, hogy a kérdező pont azt bizonygatja, hogy úgysem lesz beteg a csaj.
2010. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
68%
Erre itt az én példám annyi különbséggel, hogy nem volt szó gyerekről, de hasonlít bizonyos dolgokban. 26 éves vagyok és volt egy barátnőm akinek agydaganata volt. Ott kezdődik a történet, hogy hosszú évek alatt derült ki és előtt mi nem voltunk együtt csak barátok voltunk. Mikor kiderült akkor jöttünk össze. Ott voltam mellette minden hol amikor kellett. Többször volt amnéziás. Többször kellett újra bemutatkoznom neki. De így is mellette voltam. Aztán mikor megműtötték és úgy néz ki meggyógyult eldobott azzal az indokkal, hogy még élni akar. Ő 22 éves volt, mi az esély rá hogy ez a lány nem akarna még élni. Na meg szerintem 25 évesen még ne azon keljen már gondolkoznia egy embernek, hogy most nem mehetek sehova mert itt a gyerek. Az hogy csak úgy csináljon egy gyereket és utána fizessen gyerek tartás na ne már. 26 évesen még én se szeretnék gyereket senkitől.
2010. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
31%

12:05

Mi van most nézted meg a 101 első randit??vagymit.

2010. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
39%
12:05 Lehet viccnek venni de sajnos nem az. 7 éve ismerem a csaj és a hét év alatt 5ször mutatkoztam be neki mert fogalma nem volt róla hogy ki vagyok. Saját szüleit nem ismerte meg. Szóval annyira nem volt poénos az akkor.
2010. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
28%

"Én biztos nem csinálnék egy olyan csajnak gyereket akinél bármikor kiújulhat a rák..."


Így nyilatkoznál arról a nőről, akit igazán szeretsz? Mert könnyű ilyen mondatokat odavágni, ha nincs mögötte személy, akihez kötődsz. Gondolj bele!

2010. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
29%
Előző, én is ezt magyaráztam, de nem értette!
2010. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
63%
12:30 25 évesen állítólag már elég érett az ember hogy ne vakszerelmes legyen hanem gondolkozzon is egy kicsit :P:P
2010. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
100%

"12:30 25 évesen állítólag már elég érett az ember hogy ne vakszerelmes legyen hanem gondolkozzon is egy kicsit :P:P"


Még egyszer nekifutok, de aztán feladom. Ha szerelmes vagy, úgy igazán, éveket húztatok le együtt, akkor ki tudnád mondani, hogy "Én biztos nem csinálnék egy olyan csajnak gyereket akinél bármikor kiújulhat a rák..."

Ha ki tudnád, akkor le is van zárva a vita. Szerencsére nem vagyunk egyformák.

Amúgy én abban a válaszomban amire írtál, nem a kérdezőre utaltam, hanem az egyik hozzászólásra reagáltam, mert sértette a fülemet a stílus.

2010. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
Én csinálnék neki bébit. :)
2010. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!