Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adnak ennyire idióta...

Miért adnak ennyire idióta nevet a gyereküknek egyesek?

Figyelt kérdés

Vezetéknév: Keresztnév:

Sánta Őzike

Vári Zápor

Minden Áron


Miért nem lehet értelmes nevet adni annak a szerencsétlen gyereknek? Esetleg tudnátok is mondani ilyen neveket?


2012. febr. 1. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál az csak kitaláció.Ritkán de vannak érdekes nevek..

Pl:

Réti Boglárka

Nyári Eperke

2012. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
Nem kitaláció mesélte a Anyukám, hogy egyik kolléganőjének a gyerekének ez a neve.
2012. febr. 1. 12:41
 3/71 A kérdező kommentje:
Mármint ezekből a Vári Zápor meg a Sánta Őzike. A Minden Áron meg a szomszédom kollégájának a neve.
2012. febr. 1. 12:42
 4/71 anonim ***** válasza:
100%

Végh Béla

Telek Anna

És ezek valós nevek. :(

2012. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogom elfelejteni, egyszer anyukámnál voltam bent a munkahelyén. Ő TB ügyintézőként dolgozott. Bejött az ügyfél (egy nagyon nagydarab nő) és bemutatkozott, hogy Kis Virág vagyok. Hát lefordultam a székről a nevetéstől :D
2012. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ok, hogy különlegessé akarják tenni a gyereket. (Persze a bohóc is különleges a gyerekzsúron. :D) A másik ok a globalizáció és a sztárkultusz, lásd: Dzsenifer és társai.
2012. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, hogy jópofák és a gyereküket is jópofának fogják tartani... Szerintem!
2012. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm Vízi Pálma, van egy ismerősőm aki Fényes Napsugár. Szerintem az ilyen szülő direkt ki akar szúrni a gyerekével.
2012. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
100%
Volt szó egy csajról a tévében akinek a neve Égethő Napsugár volt.
2012. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
100%

Sokan elfelejtik, hogy a gyerekek is felnőnek. Tehát, nekik ezekkel a nevekkel élniük kell majd.

Nyilván a Sánta Őzike bírónő eléggé mókás lesz, főleg egy családügyi perben. Esetleg, ha gyermekelhelyezésről vagy válásról lesz szó. Főleg, ha a tini gyermeke(ket) is kihallgatja. Nekem egyből a Bambi jutna eszembe róla.


De, pl. Őzike néni csoportja az óvodában is mókás lenne. Először azt hinném, hogy konkrétan ez a csoport neve. Aztán, ha kiderülne, hogy egy személyé, aki a csoport vezetője, hát nem hinném, hogy odajáratnám a gyermekem.

Bár, ez az én véleményem.


Egy ideig cukik az ilyen nevek, amíg be nem tölti az ember (mert ők is EMBEREK!) a kb. 6 évet.

2012. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!