Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adnak ennyire idióta...

Miért adnak ennyire idióta nevet a gyereküknek egyesek?

Figyelt kérdés

Vezetéknév: Keresztnév:

Sánta Őzike

Vári Zápor

Minden Áron


Miért nem lehet értelmes nevet adni annak a szerencsétlen gyereknek? Esetleg tudnátok is mondani ilyen neveket?


2012. febr. 1. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
100%
Szolnokon 2010-ben a "Tiszavirág" gyaloghíd átadásánál ott ünnepelt Tisza Virág 16 éves leányka is.
2012. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
24%

kedves 51!


egy hozzászólás, meglátás volt a részemről. rosszindulatúságra vagy begyöpösödöttségre következtetni egy ilyen válaszból sztem teljesen valótlan meglátások felé terelhet. ez egy nyitott fórum. a téma kezdetekor minősítette a fórumnyitó azokat, akik nem megszokott neveket adnak a gyerekeinknek.azt hiszem a minősítéseddel követed ezt a vonalat. engem csupán megdöbbent, hogy embereknek idejük és energiájuk van ilyen dolgokon filózni. sztem ezen érdemes elgondolkodni, nem azon, hogy fröcsögjön e a többi emberen vagy negatív következtetéseket vonjon le a másikról egy meglátás miatt. sztem sokkal értékesebb dolgokról is lehetne itt beszélni.

2012. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
87%

Előzőnek:

Igen?

Hát akkor menjél a politika témakörbe.

2012. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 jekyll-fan válasza:
100%
nekem anyukámék mesélték, hogy eredetileg a Viola név tetszett nekik legjobban, csak mivel vezetéknév:Szalma, ezért az olyan lett volna (mármint az, hogy Szalma Viola), mint a Száraz Virág - így lettem Szalma Lilla
2012. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim válasza:
100%

Piros Cseresznye

Farkas Piroska

2012. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
100%

A legfrissebb szerzeményem:

Tökei Imre


beszarás...

2013. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:

legujabbak:

Tökei ImRE

Pish Ildikó.


Komoly, nem vicc.

2013. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
100%

A 13. válaszoló terjedelmes listájából Róka Jolánt személyesen is ismerem, Halál Petikével együtt. Halál Peti nem biztos, de nem olyan gyakori ez a név.

Drága és Aranyos bemutatkozásával kapcsolatban Néma János és Süket Imre találkozása jutott eszembe. Egyik a volt párom kollégája volt, a másik egy ügyfél.

Vannak furcsa nevek, de ha valaki például férjhez megy, van esélye több verzióban felvenni az asszonynevét. Vajon Zsírosné Hájas Katalin és Szopóné Alázatos Gabriella direkt választotta ezt a verziót? :)

2013. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos! Nagyon jót mosolyogtam.
2013. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
100%
Sántha Sanda - fogalmunk sincs hogyan ejti a keresztnevét, illetve honnan származó név. A főnökömet mindenesetre percekig győzködtem, hogy valódi az e-mail tőle, tényleg így hívják a hölgyet.
2013. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!