Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy a feleségem...

Mit tehetnék, hogy a feleségem ne ölje meg a gyerekemet?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, a feleségem 32. 4 éve vagyunk házasok, nem terveztünk babát, de (kínos, nem kínos) kiszakadt a gumi, és mivel ezt nem vettük észre (inkább csak sejtjük)mégiscsak becsúszott a bab. Én nagyon boldog vagyok, hisz mindkettőnknek van munkája, lakás, autó van, tökéletes lenne minden a gyermekvállaláshoz. Azonban a feleségem nem akarja megszülni a babát, ő még a karrierjét építgetné inkább (orvos). Már készül rá, hogy egy kollégájával elveteti, ráadásul a szülei is mellette állnak, az én szüleim pedig Amerikában laknak, nem sokat tudnak segíteni. Mit tehetnék? Nem akarom, hogy elvetesse a gyerekünket! Soha nem bocsátanám meg neki, de szeretem, és nem akarok semmit rákényszeríteni. Úgy érzem, a baba megölésével tönkretenné az életem..

2012. okt. 12. 16:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/263 anonim ***** válasza:
15%

Az apa szeretné, előző! Nem "nemkívántgyerek" a kérdés.

És nem 17 éves a nem kívánó "édes"anya. Majd a saját unokáját szüli, dicső karrierben.

2012. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/263 anonim ***** válasza:
80%
De nem fogjátok fel, hogy nem minden nőnek KELL gyereket szülnie? Hogy nem mindenki alkalmas az anyaságra? Ha a kérdező felesége tudja ezt magáról, és NEM AKARJA megtartani, akkor nyilván nem úgy gondolkodik az abortuszról, ahogy itt sokan. Jobb lenne ha megszülné, aztán lenne belőle egy sz@r anya, aki a gyerekét hibáztatja mindenért? Fogadjátok már el, hogy nem mindenkinek való gyerek...
2012. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/263 anonim ***** válasza:
93%

igen,22, ez biztos így van. - de itt , a GyK-n,

mit kezdesz ezzel, mit tanácsolsz a Kérdezőnek erre

a tragikus mondatára:

"Úgy érzem, a baba megölésével tönkretenné az életem."

2012. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/263 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted jó az a gyereknek ha olyan anya szüli aki nem akarja, nem akarja felnevelni?

Ennél jobban nem is lehetne tönkreteni a gyerek lelkivilágát, téged se tenne boldogá egy szomorú gyerek.

2012. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/263 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A feleségem már elég szép karriert befutott. Igazából eddig is inkább csak Ő nem akart babát, én pedig beleegyeztem, hogy védekezzünk, mert nem akartam beleerőltetni az anyaságot. De most ez más! Már megvan a gyerek, és én is szívesen itthon maradnék vele? Ezt mondtam is neki, de szerinte egy kisbabának elsősorban anyára van szüksége, és én nem tudnék "úgy" vigyázni rá. Nagyon szeretem a párom, de hát most mit válasszak: rontsam el az életem (mert ha elvetetné többé nem tudnék igazán szerelmesen nézni rá) vagy erőltessem bele az anyaszerepbe (amit nem nagyon lehet, és ez az ő életeét, meg persze a "karrierjé" rontaná el)..istenem..
2012. okt. 12. 21:23
 26/263 A kérdező kommentje:
Az anyja szerint ráér még a szüléssel.
2012. okt. 12. 21:23
 27/263 anonim ***** válasza:
69%
Úgy sajnállak! :( Nincs több ötletem sajnos!
2012. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/263 anonim ***** válasza:
21%
hát nem is tudom mit mondjak...én mindig 30ra terveztem és így építgettem az életem. férjemmel lassan 6 éve együtt vagyunk, decemberben eldöntöttük, hogy jöhet. januárban megfogant és most érkezik (tegnap voltam 30). megvan mindenünk, de még hivatkozhatnék, hogy ezt és ezt még nem értük el vagy nem vettünk meg de minek...ráadásul végzős egyetemista is vagyok, baba mellett kell befejezzem...furcsálom, hogy ennyi idősen várni akar még..de nyilván ha nincs felkészülve...ha ez megnyugtat én sem éreztem magam 100% felkészültnek, de úgy voltunk vele majd útközben kialakul és így is lett!én nagyon megértelek és engem is padlóra küldene ez a helyzet..ennyi idősen már meginognék, hogy mi lesz később? akkor sem akar majd? ezt sajnos közösen kell eldöntenetek. az is lehet idő kell neki, túl friss..mikor derült ki?
2012. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/263 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tehetnék:(( talán jobb lenne ha elhagynám...csak nem olyan könnyű. Viszont az tuti hogy ha megöli a gyerekemet engem többet nem lát. Nem olyan nő volt eddig, akinek a karrierje fontosabb lenne a családnál. Pont most, terhesen változik?
2012. okt. 12. 21:36
 30/263 A kérdező kommentje:
2 napja derült ki a feleségem terhessége és már az első pillanatban abortuszt akart
2012. okt. 12. 21:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!