Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki nem akar...

Van itt valaki aki nem akar családot az élete során?

Figyelt kérdés

Miért nem akartok?


Minden ítélkezés nélkül fogom olvasni a kommenteket, csak kíváncsi vagyok, hogy hogyan alakul ki az ilyen gondolat.


2013. márc. 20. 17:57
 151/161 A kérdező kommentje:
Ejj ha, nem gondoltam volna ennyi hozzászólást fog kapni a kérdésem. Úgy látom eléggé elfajult a dolog, bocsi. Pontosan nem tudom miből alakultak ki ezek az arrogáns hangvételű kommentárok, de szerintem egyikőtöknek sem éri meg ezzel foglalkozni, idegeskedni egyik-másik miatt. Mindenkinek van egy véleménye, életvitele hadd élje úgy ahogyan azt ő jónak látja. Békét a világnak :D !
2013. márc. 21. 20:45
 152/161 anonim ***** válasza:
45%
Bocsi kérdező,, tényleg gáz, hogy szétoffoltuk.
2013. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/161 A kérdező kommentje:
Végülis semmi gond, csak még nem olvastam végig az összes választ. Jelezném, hogy én nem pontoztam le senkit. Eleinte ment a zöld kéz mindenkinek kb 5. oldalig, aztán most remélem nem bánjátok ha nem pontozom fel a 164 választ:D
2013. márc. 21. 21:02
 154/161 anonim ***** válasza:
10%
Kedves gyerektelenek, utazgatók. Ki az úristen fog titeket nyugdíjasként eltartani ebben az országban, ha nincsenek gyerekeitek???? Majd talán az enyémek ugye, mert így egyszerűbb. Utazgatni is egyszerűbb mint felelősséget vállalni. Döbbenetes számomra, hogy milyen sokan érzik úgy, hogy gyermek nélkül is teljes a család?! Amikor egyházi esküvőn igent mondtatok, ugye igent válaszoltatok arra a kérdésre, hogy elfogadod- e a gyermekeket, akikkel Isten megajándékoz? Nincs több kérdésem.
2013. márc. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/161 anonim ***** válasza:
82%

155.

1. Nem volt egyházi esküvőm.

2. Szóval azért kell gyerek hogy eltartsa a többit? Ez lenne a felelősség? Nem az a felelősség, hogy annyit spórol valaki élete során, hogy saját magát el tudja tartani?

2013. márc. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/161 anonim ***** válasza:
100%

Én nem számítok nyugdíjra,sőt.

És úgy élek ahogy nekem tetszik.

2013. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/161 anonim ***** válasza:
100%

"Ki az úristen fog titeket nyugdíjasként eltartani ebben az országban, ha nincsenek gyerekeitek????"


Éljenek az önzetlen anyák......

Mekkora gáz te úristen, ilyennek sem lennék a gyereke, aki azért szült, h legyen aki eltartsa...

2013. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/161 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves gyerektelenek, utazgatók. Ki az úristen fog titeket nyugdíjasként eltartani ebben az országban, ha nincsenek gyerekeitek???"


Ami pénzt a gyerekre költenék, elteszem öregkoromra, és megyek az idősek otthonába kanasztázni a csajokkal.

2013. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/161 anonim ***** válasza:

Isten megajándékoz... hiányoztál bioszról? Egy spermium, egy petesejt, 9 hónap és kész a baba.


Alapból feltételezed a vallást, azon belül is egy specifikusat mindenkiről. Nem irigylem az utódaidat.

2013. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/161 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok:)

De ha a melegeknek lehetne örökbe fogadni gyereket,akkor sem szeretnék soha.

lehet,hogy még párkapcsolat sem lesz soha az életemben.

Sajnos hozzátartozik a történethez az is,hogy van egy betegségem,amit igazán nem sokan ismernek,de nagyon kihat az egész életre,a mindennapokra,korlátoz nagyon sok dologban.

Mikor már kicsi gyerek voltam,akkor is éreztem,hogy én nagyon más vagyok,mint a többiek,más dolgokat fogok megtapasztalni,mint az átlag emberek.Az én életemből akár egy hollywoodi filmet is lehetne csinálni,annyira különös.

Nagyon sok dologgal kellett szembesülnöm,már gyerekkorban és mindennel egyedül,nem bíztam senkiben,a szüleimben sem.

Sajnos ők jóval butábbak,egyszerűbb emberek,mint én,de ezzel nem bántanám meg őket,de ez az igazság.

Én azt látom a körülöttem lévőknél,a legtöbben csak kényszerből élnek együtt.Sokan elkezdenek inni,mert unják ezt az életet és teljesen leépülnek.

Én 25 vagyok,de arra már most rájöttem milyen az emberi jellem.Elsősorban önző,egocentrikus.És mindenki ilyen,vannak kisebb különbségek,de alapjában nézve így vannak kódolva az emberek:)

A gyerekekkel amúgy úgy kifejezetten nincs bajom,sőt ha jönnek rokon gyerekek,akkor egy darabig elvagyok velük,de hogy egész nap gyerekekkel legyek az nekem túl sok lenne.

Amúgy szerintem az élet alapvetően arról szól,hogy megismerjük magunkat,a vágyainkat,korlátainkat.Ha valaki előre eltervezi 20-30-40 évre az életét az nagyon sablonos,unalmas,kiszámítható lesz.Mintha már láttál volna egy filmet,tudod mit fog történni,mégis miden nap megnézed.

2013. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!