Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki nem akar...

Van itt valaki aki nem akar családot az élete során?

Figyelt kérdés

Miért nem akartok?


Minden ítélkezés nélkül fogom olvasni a kommenteket, csak kíváncsi vagyok, hogy hogyan alakul ki az ilyen gondolat.


2013. márc. 20. 17:57
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/161 anonim ***** válasza:
17%
Ki támadta itt agresszívan a gyerekeseket? Pont fordítva történt a támadás.
2013. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/161 anonim ***** válasza:
18%
Nincs értelme ezen vitatkozni, hogy ki támadott kit.
2013. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/161 anonim ***** válasza:
68%

Azért nem egyenlő a "küzdelem", mert ha itt feltesznek egy normális kérdést gyerekteleneknek, sok anya bejön, és elkezdi selejtnek, korcsnak, nem normálisnak titulálni a válaszolókat.


Én nem akarok gyereket, és soha nem szóltam be senkinek, aki akart, vagy már volt neki. Nem is megyek be a gyerekvállalásba, hogy mindenkit kiosszak. Ilyenkor tényleg nem értem, hogy anyáknak az okoz örömet, hogy másnak beszólnak? Ezért van annyi hülye gyerek, ezt tanulják el.

2013. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/161 anonim ***** válasza:
32%
És akkor ezek szerint te értelmesebb vagy nála? Te miért is akarod nekem megmondani a tutit? Honnan is tudod, hogy én boldogtalan vagyok? Vagy semmi mást nem értem el az életemben, csak a gyerekeimet szültem meg? Ez ugyanolyan korlátolt gondolkodásmód, mint az, hogy csak gyermekkel lehet boldog az ember. Egy fokkal sem vagy jobb, mint akivel veszekszel. Ugyanúgy vagdalkozol, meg ráerőlteted a véleményed a másikra, és lenézed aki nem úgy gondolkodik, mint te.
2013. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/161 anonim ***** válasza:
17%
Hát én normálisan válaszoltam, mégis rögtön letámadtattok, hogy vergődök, meg ne magyarázzam el, hogy van élet gyerek után. Senkit nem tukmáltam, egyszerűen válaszoltam arra, hogy gyerekkel is lehet utazni, dolgozni.
2013. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/161 anonim ***** válasza:
68%
Hát ezaz, én pl kifejezetten azt írtam, hogy bár nekem vannak gyerekeim, sok olyan barátom van, akinek nincs, és nem is lesz. Megértem őket, mert nekik más a fontos, mint nekem. De mégis le vagyok nézve, mert engem az tesz boldoggá, hogy gyermekem IS van.
2013. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/161 anonim ***** válasza:
79%
Az a mondat szerintetek, hogy valaki gyerekkel nem boldogabb azt jelenti,hogy gyerekkel boldogtalan? Mert szerintem nem. Itt már szövegértelmezésről van szó. És arról, hogy miért válaszolnak olyanok a kérdésre akikre ez nem vonatkozik és nem lettek megszólítva. Ez a toleranciahiány.
2013. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/161 anonim ***** válasza:
63%

87.

Szerintem ezt senki sem írta.

2013. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/161 anonim ***** válasza:
63%

De miért? Miért kellett egyáltalán idejönnöd és beleszólnod?

(Nem bántásból, komolyan kérdem.) Azoknak szólt a kérdés, akiknek NINCS, NEM AKARNAK gyereket.


És a TE életed a gyerek után is folytatódott, de ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek fog, vagy mindenkinek ugyanolyan a helyzete, mint neked.


Az egésznek annyi értelme volt, mintha valaki megkérdezné, hogy "Ti hogy utaztok másfél éves gyerekkel?", én meg beírnám, hogy bizony sokkal könnyebb, ha nincs gyereked.

2013. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/161 anonim ***** válasza:
28%
Na ez meg a másik, olvass vissza, már leIrtam miért válaszoltam, egyébként pedig nem tolerancia hiány az, hogy reagálok olyan dologra, amit te nem éltél át, nem élsz benne. Én jártam a te cipődben, te az enyémben nem, ezért ne alkoss véleményt az én életemről.Egyébként a család az egy férj is már, akkor a válaszolók 90 százaléka miért válaszolt?
2013. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!