Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott! Nem is kis dologban!...

Hazudott! Nem is kis dologban! Most mit tegyek? Választásom se nagyon van.

Figyelt kérdés

Olyan dologban ami ellen semmit nem tudok tenni.


Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy ha becsúszik egy gyerek akkor nem tartjuk meg de fogamzásgátlót szed és mindig védekezünk mindenhogy, erre most terhes. Biztosra akartam menni, 6/5 pozitív. Kérdeztem, hogy akkor most mi lesz és azt mondta, hogy nem veteti el DE MEGÍGÉRTE! Én megmondtam neki, hogy nem akarok gyereket vagy ha igen akkor majd valamikor később, mondjuk 10 év múlva. Szó se volt olyanról, hogy megtartjuk. Nem merek gyereket vállalni, félek tőle (most nincs kedvem kifejteni, hogy miért) és ő ezt tudta/tudja nagyon jól. Nem tudok mit tenni vagy lelépek vagy maradok egy olyan kapcsolatban, környezetben ahol hazudtak és egy olyan gyerekkel kell együtt élnem akit nem akartam. Elmondta, hogy nem veteti el és egy kis veszekedés után eljöttem mert nem tudtam kezelni a helyzetet. Azóta hívogat, írogat, hogy milyen bunkó vagyok. Komolyan én vagyok a bunkó mert kijelentettem, hogy nem kell gyerek? Nem én hazudtam hanem ő és ő erőlteti a gyereket is. Nem akarok gyereket elegem van és fizetni se akarok utána. Apaságit a biztonság kedvéért csináltatni fogok de kizártnak tartom, hogy bárkivel is megcsalt volna mert azt észrevettem volna. Nagyon bénán hazudik. Nem volt rossz a kapcsolatunk ezt leszámítva. Mit csináljak?



2013. jún. 26. 22:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/141 anonim ***** válasza:
72%

"Neki miért nincs annyi beleszólása, mint a barátnőjének?"


Mert a biológia az biológia, és a természet rendjébe a jog sem tud beavatkozni. Nincs az a jogállam a világon, ahol az apuka kényszerítheti az anyukát az abortuszra. Érvelhet, könyöröghet, veszekedhet, csinálhat bármit, a gyerek életéről az anya dönt. Ha ebben a férfiaké lenne a döntés, elég valószínű, hogy kihalt volna már régen az emberiség.

2013. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/141 anonim ***** válasza:
45%
Neki is volt beleszólása, bele is szólt, amikor nem húzott gumit.
2013. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/141 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem hazugsság volt! Te el sem tudod képzelni, hogy egy nőben, aki valamikor kicsit is vágyik gyerekre, mennyire át tud akár csak egy pillanat alatt is értékelődni minden, mikor meglátja azt a 2. csíkot a teszten vagy a picit az uh-n. Anno mi is megbeszéltük, hogy ha becsúszik a baba, akkor elvetetjük (óvszerrel védekeztünk). Akkor ezt teljesen komolyan így gondoltam. Előbb építkezés, esküvő, pénzgyűjtés volt soron. Aztán egyszer mentem a rutin rákszűrésre és az uh alatt a doki megkérdezte, hogy mikor volt az utolsó vérzésem. Én mondtam, hogy 14 napja. A doki kicsit zavarba jött, hogy az nem igazi vérzés lehetett, mert lát egy 10 hetes jó szívhangú magzatot. Felém fordította a képernyőt és ahogy láttam dobogni a picike szívét, már tudtam, hogy nem tudnék neki ártani. Azt akkor még nem tudtam, hogy az apjával vagy nélküle nevelem fel, de meg sem fordult a fejemben az abortusz. Mi végül együtt maradtunk, már tesó is van (ő tervezett baba) és kicsit nehezebben, de gyerekek mellett is sikerült elérnünk amit a gyerekek előtt akartunk.
2013. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/141 A kérdező kommentje:
Nem akarok magamnak esélyt adni mert tudom, hogy milyen hogyha az apáddal jól kijössz és váratlanul lelép, utána visszajön és csak b*szogat, megver minden szarért ha éppen otthon van és nem néz levegőnek, meg azt is amikor jön egy új apa és érzed ahogy utál és mindent megtesz, hogy neked szar legyen. Mert apám se nagyon akart engem de anyámat igen. A történelem ismétli önmagát. Akkor inkább nevelje egyedül vagy keressen magának olyat akinek az a célja, hogy apa legyen és szereti is a gyerekeket. Sajnos nagyon szeretem és vele képzeltem el az egész életemet de mindent gyerek nélkül. Valóban nem tudok elképzelni ilyeneket de ez így akkor se fog működni. Többször beszéltünk erről és mindig azt mondta, hogy nem fogjuk megtartani ha korán jön most mégis kihagy a legfontosabb döntésből és nem is érdekli, hogy mit ígért. Mintha soha nem is beszéltünk volna ilyenről.
2013. jún. 26. 23:48
 35/141 anonim ***** válasza:
89%
A történelem NEM ismétli önmagát, te akarod megismételtetni azzal, hogy ugyanúgy viselkedsz. Nem kell neked is olyannak lenned, mint apádnak.
2013. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/141 anonim ***** válasza:
75%
Ez butaság. Attól, hogy az apukád egy gyökér, attól te még nagyon jó apa lehetsz. Ez a saját döntésed, nincsen semmiféle "ismétlődő történelem". Legjobb barátnőm két, most már gimnazista gyereket nevel szeretetben, pedig az ő anyukája örökre lelépett, amikor 8 éves volt. Nem a felmenőid határoznak meg téged, te határozod meg a saját viselkedésed. Saját akarattal, erővel rendelkező felnőtt ember vagy, nem egy báb, amit a múltja rángathat ide-oda.
2013. jún. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/141 A kérdező kommentje:
Igen, de apám pont úgy nem akart engem mint ahogy én nem akarom ezt a gyereket mégis együtt maradtak és ez lett a vége. Én se bírnám sokáig. Nekem más terveim vannak és ebbe sehol nem szerepelt egy harmadik ember.
2013. jún. 26. 23:54
 38/141 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj meg, de jól értem?

Te SOHA nem akarsz gyerket (vele akarod leélni az életedet, de gyerek nélkül), de csak annyit beszéltetek meg, hogy elvetetitek, ha KORÁN JÖN?

Ha ez így van, akkor nem a barátnőd hazudott, hanem te.

2013. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/141 anonim ***** válasza:
66%
Nem dönthetünk helyetted, te tudod, mik a terveid, milyen életre vágysz, mi az, amiről úgy érzed, hogy összeegyeztethetetlen a gyerekneveléssel. Egyébként nagyon sok mindent meg lehet csinálni gyerekekkel is. Van olyan ismerős család, akik az egész világot járják 4 gyerekkel. Ha tesztek érte, a gyerek születése után sem feltétlenül csak a koszos pelenkáról, és a tankönyvek megvásárlásáról szól az élet. Mindent csinálhattok gyerek mellett is!
2013. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/141 A kérdező kommentje:
Ha korán jön elvetetjük, ha később akkor talán megtartjuk. De ez most rohadtul korán van!
2013. jún. 27. 00:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!