Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lesz baja a...

Szerintetek nem lesz baja a babának, ha egy rozoga házban fogunk élni?

Figyelt kérdés

Két hónapos terhes vagyok, jelenleg a magánakvaló anyámmal élünk párom szeretné, ha az apjáékhoz költöznénk.

Az a baj, hogy ők egy nagyon pici és rozoga házban laknak, alig férnénk el. Párom viszont nem hajlandó tovább anyámnál lakni, azt mondta, hogy inkább elköltözik egyedül. Albérletet nem tudunk kivenni mert nincs a faluban, máshol meg iszonyat drága. Nagyon szomorú vagyok. Félek, hogy apósomnál nem lenne jó helye a kicsinek. Ti mit tennétek?


A bunkó válaszokból nem kérek!


2013. dec. 21. 20:15
1 2 3 4 5
 41/43 Baranka ***** válasza:
18%
Én albérletbe mennék. Páromék is pici házban éltek anno. 5-en egy szoba, konyhás lakásban, gondolhatod mennyire szűken voltak. És mégis felnőttek a gyerekek normálisan. Szerintem a fa tűzelésel semmi gond ha normálisan van bekötve. Mi is fával fűtünk és idáig nem lett semmi baja a a gyerekeimnek.
2013. dec. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

ha annyira rossz állapotú a ház, és az alapfeltételek sincsenek meg, akkor a védőnő nem fogja hazaengedni a kórházból.

igen, tudom hogy ez kioktatás, de mielőtt teherbe estél esetleg el kellett volna gondolkodni azon hogy hova szülsz.

kicsit ellentmondásos dolog, h szeretnél egy gyereket, és várod hogy megszülessen, miközben nem biztosítod neki a lehetőséget hogy normális élete legyen.

2013. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
93%

Én komolyan mondom, egyes embereknél bevezetném az elköttetést. Miért kell gyereket vállalni egy ilyen helyzetbe?


Miért? Miért kell, hogy az én fizetésem legyen még kisebb, csakhogy nektek kifizesse az állam a segélyeket?

2013. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!