Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lesz baja a...

Szerintetek nem lesz baja a babának, ha egy rozoga házban fogunk élni?

Figyelt kérdés

Két hónapos terhes vagyok, jelenleg a magánakvaló anyámmal élünk párom szeretné, ha az apjáékhoz költöznénk.

Az a baj, hogy ők egy nagyon pici és rozoga házban laknak, alig férnénk el. Párom viszont nem hajlandó tovább anyámnál lakni, azt mondta, hogy inkább elköltözik egyedül. Albérletet nem tudunk kivenni mert nincs a faluban, máshol meg iszonyat drága. Nagyon szomorú vagyok. Félek, hogy apósomnál nem lenne jó helye a kicsinek. Ti mit tennétek?


A bunkó válaszokból nem kérek!


2013. dec. 21. 20:15
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
6%

Leszögezem IGAZAD VAN!


"1. Felelőtlenek vagytok mindketten, mert így vállaltok gyereket."


Kioktatás


"Felnőttek vagytok, akik épp családot alapítanak, ennél azért több eszetek is lehetne."


Kioktatás

2013. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
77%
Akkor lovagolj rajta hogy kioktatás, szerinted ez engem mennyire érdekel. Leírtam a véleményem, őszintén illetve feltettem kérdéseket, amin érdemes lenne elgondolkodnia.
2013. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
38%
A 29 vagyok még egyszer: egyébként én albérletbe születtem anno, pedig a szocializmusban állítólag mindenkinek volt lakása. Tény 1 évesen már saját lakásba vittek anyámék haza, illetve lett diplomám... Szóval el lehet indulni innen is, de bizony nagyon más most mint akkor.
2013. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
18%
Ha belegondolunk nagyszüleink fütés, folyóvíz nélkül nötek fel tehát ez nem akkora probléma, a kérdés inkáb az fogod e bírni hogy a férfiakat is neked kell ellátni a baba mellet és valószinű a fütés is rádmarad.
2013. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
35%
Te nagyszüleid lehet de az enyémek biztos nem,pedig az első világháború között született.
2013. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
79%
Másrészt meg barlangba is nőttek fel gyerekek,akkor holnap te is menj oda és neveld úgy a gyerekeidet. Szerencsére ma már van választás és nem kell barlangba élni.
2013. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Sok eszetek van. Ha ez hatványozódik a gyerekben... nem fogom irigyelni. Az életkörülményeit meg pláne.
2013. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
65%
Ne menj apósékhoz abba a rozoga házba ami azért rozoga mert pici és fával kell tüzzelni...sorry es szégyeld magad fura a gondolkodásod kisasszony
2013. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Csak a tényekre válaszolva:

A kicsire nézve a következő tényezők lehetnek veszélyesek:

Penész, ez borzasztóan veszélyes nemcsak egy kicsi babára nézve, felnőttekre is.

Por, de egy rozoga házban is van vizes ruha.

Füst, ha rosszul van a fa tüzelésű kályha bekötve.

Atka, de ezen a friss ágynemű segít.

Poloska, baromi nehéz kiirtani, de ki lehet.

Bolha, ez keményebb dió.

Baktériumok, főleg a konyha állapota lényeges ebben az esetben.

A ház nem lehet tűzveszélyes, vezeték nem lóghat a falból.

Ha ezeknek a követelményeknek megfelel a ház, akkor nem veszélyes egy kisgyermekre sem.

2013. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
69%
szerintem abortusz.
2013. dec. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!