Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lesz baja a...

Szerintetek nem lesz baja a babának, ha egy rozoga házban fogunk élni?

Figyelt kérdés

Két hónapos terhes vagyok, jelenleg a magánakvaló anyámmal élünk párom szeretné, ha az apjáékhoz költöznénk.

Az a baj, hogy ők egy nagyon pici és rozoga házban laknak, alig férnénk el. Párom viszont nem hajlandó tovább anyámnál lakni, azt mondta, hogy inkább elköltözik egyedül. Albérletet nem tudunk kivenni mert nincs a faluban, máshol meg iszonyat drága. Nagyon szomorú vagyok. Félek, hogy apósomnál nem lenne jó helye a kicsinek. Ti mit tennétek?


A bunkó válaszokból nem kérek!


2013. dec. 21. 20:15
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
11%
Az első váklaszolónak NEM a zöld kezet szántam, caak így sikerült. Hülye tancsot adtál, magas lóról üzengetsz!
2013. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
8%
6/11! Ta aztán csont hülye vagy! Mi az, hogy nem engedné??
2013. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
11%
10/12! nem születethet minden gyerek aranyfoggal a szájában. Nyilván az első gyerek, a szerelem hozta össze. Na ná, hogy nem vetetném el. Inkább a körülményeken javítanék,de a gyerekről nem mondanék le.
2013. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
1%
Ha a babát szeretitek /após is/ akkor biztos, hogy ó helye lesz. Ne aggódj!
2013. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
91%

# 12/14


Teljesen jól írta,ha annyira lepusztult a lakás akkor nem engednek oda gyereket, mert az gyerekveszélyeztetés lenne.

2013. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 11-es akkor TAPSOLJUK MEG A KÉRDEZŐT!

Így kell ezt csinálni, nem úgy ahogy szerintem!

Magas lóról???

Nem javasoltam abortuszt, sem azt nem mondtam, h én milyen fasza gyerek vagyok.

Szerinted ez a normális? Szüljünk a nagyvilágba úgy, h egy bérelt szobánk sincs????

2013. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
95%

"6/11! Ta aztán csont hülye vagy! Mi az, hogy nem engedné??"


6- -os vagyok és kösz, de nem vagyok csont hüly,e képzeld el a védőnő kimegy a családhoz szülés előtt és ha úgy ítéli meg( rosszak a lakáskörülmények stb.) akkor az újszülöttet nem viheti haza a család a kórházból. Ha nem hiszed kérdezd meg egy védőnőd.

2013. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Az a baj a házzal, hogy picike és fával kell fűteni.


Amúgy lehetőleg a kérdésemre válaszoljatok! Költözzem oda apósékhoz vagy sem?

2013. dec. 21. 21:01
 19/43 anonim ***** válasza:
33%
Családba szüli nem a híd alá. Nekem is csak egy szoba albérletem volt, mégis nagyon boldog voltam. Aztán lassan minden meglett saját erőnkből. Ezért sincs elég baba, mert sokan maximális körülményeket tudnak csak elképzelni. Kiszámítják, hogy mikor jöhet a gyerek, mint a pénztárban az aprópénzt.
2013. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
88%
Nekik még egy szobás bérletük sincs, ne röhögtess már.
2013. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!