Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás nők közül sokan...

Diplomás nők közül sokan azért maradnak szinglik mert túl nagyon az elvárásaik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 08:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem inkább fordítva. A férfiaknak nagyok az elvárásaik, végzettségtől függetlenül.


Én pl. diplomás vagyok, férjemnek szakmája van, én keresek 68e ft-ot, ő meg 300e-t....

2014. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
13%
Ha szerinted fordítva van akkor miért ő keres 300-at és miért nem te? Úgy lenne értelme annak amit leírtál.
2014. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
24%

"Diplomás nők"

A diplomás már nem azt jelenti, mint 15-20 éve. Van körülbelül 7-8 intézmény, ami megüti a mércét, és kb. 10-15 szak, ami nem krumplisütő szintű.

Szóval egy diplomás orvosnőnek lehetnek elvárásai, egy diplomás kommédiás kislány meg adhat egy Whopper menüt.

2014. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
29%

"Utolsó két válaszoló, valószínűleg a nők többsége nem azt nézte, persze vannak, akik erre mennek, hanem egy megbízható társat látnak bennetek, akik letettek valamit az asztalra. Fiatalon még mindegy, de azért ha egy pasi még 35 éves korában is a nullán áll, ott már el kell gondolkodni."


Ez jó, rég nevettem ilyen jót! XD Tetszik, mikor a nők, akiknek pénzes pasi kell, körülírják más szavakkal, mert akkor nem tűnnek pénzéhesnek. "jó egzisztencia", "megbízható", "lehet vele tervezni".

2014. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 A kérdező kommentje:

de azért ha egy pasi még 35 éves korában is a nullán áll, ott már el kell gondolkodni."


Az átlag magyar pasinak van egy kocsija jó esetben egy saját lakása és kb keres 150 ezer nettót.Ha 20 éves korától dolgozik,havi 50 ezret félre rak,akkor kb a 15 év alatt összejön egy kocsi és egy kisebb lakás ára.

Az átlag magyar fízetés pedig ennyi,de van hogy még ennyi se.Persze tanuljon,de mivan ha ő pl asztalos szeretett volna lenni és azt szereti csinálni és "csak" havi 140 ezer nettót keres.Akkor ássa el magát?

2014. aug. 1. 10:38
 26/103 anonim ***** válasza:
100%

24.

Én meg az ilyen pasikon nevetek, akik ráfogják egy nőre, hogy pénzéhes, mert felméri a helyzetet és nem tervezz egy olyannal, akin látja, hogy sokra nem viszi. Az exem ebben a kategóriában volt, egy pénzéhes liba voltam, mert otthagytam valakiért. Hozzáteszem az utánam lévő női is mind egy idő után mondták neki, hogy nem lehet vele tervezni. A mostani páromnak akkoriban volt üzlete, kocsija és félretett pénze, nekem házam és egy jó állásom, ahol akkoriban többet kerestem, mint ő. Együtt felépítettünk egy egzisztenciát, nyaraló stb. Tudod benne láttam, hogy lehet haladni, a másik csak topog egy helyben és ő is meg van győződve, hogy a nőket csak a pénz érdekli.

2014. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
100%
25. Azért, ha 35 évesen 0 áll, az azt jelenti, hogy se terve, se életcélja, otthon él, el van a kis fizetéséből. Nem véletlen akkor, hogy 35 évesen nincs családja.Azért 35 évesen fel lehetne már valamit mutatni nem?
2014. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
18%

"Ez jó, rég nevettem ilyen jót! XD Tetszik, mikor a nők, akiknek pénzes pasi kell, körülírják más szavakkal, mert akkor nem tűnnek pénzéhesnek. "jó egzisztencia", "megbízható", "lehet vele tervezni"."


:D

nőtől ne is várj olyat,h vmit beismerjen, vagy mellébeszélnek direkt, vagy mindent szépen fogalmaznak meg.

látod, itt is képesek olyan marhaságokat leírni, h egy férfinak van több elvárása. ami nyilvánvalóan nem igaz, de hát nők, sosem fogják azt kimondani,h "igen, sok elvárásom van, igen, pénzéhes vagyok, igen, szeretek kihívóan öltözni".

pont ilyen mellébeszélés a "legyen kisugárzása". magyarra fordítva: legyen jóképű/macsó/erős/magabiztos.

2014. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
25%

""Diplomás nők"

A diplomás már nem azt jelenti, mint 15-20 éve. Van körülbelül 7-8 intézmény, ami megüti a mércét, és kb. 10-15 szak, ami nem krumplisütő szintű.

Szóval egy diplomás orvosnőnek lehetnek elvárásai, egy diplomás kommédiás kislány meg adhat egy Whopper menüt."


ezt is írtam, h a diplomás nők többsége csak okosnak hiszi magát, de nem az. többségük bemagol rengeteg dolgot és elvégez vmi bölcsész szakot, aztán utána már szépirodalmon, ponyván kívül semmit nem olvas, ettől csak szókincse bővül, nem lesz okosabb, se felnőtt gondolkodású, csak általában értelmiséginek képzeli magát, arrogáns lesz, és ugyanúgy hülyeségeket beszél.


de azt,h miért pont az orvosokat hoztad példának, rohadtul nem értem. az orvosi is tipikus magolós szak, a legtöbb orvos sem értelmesebb egy bölcsésznél.

2014. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
74%
Közgazdász diplomám van és 3 nyelven beszélek. 32 éves, csinos nő vagyok, egyedül élek, havi 400 e nettót viszek haza, évente 2 alkalommal utazom külföldre pihenni. Van egy 100 négyzetméteres polgári lakásom, és egy nyaralóm a Balatonon. Van egy 2009-es Volvo S60-om és nem keresek senkit, csak dicsekedni akartam. :D
2014. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!