Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás nők közül sokan...

Diplomás nők közül sokan azért maradnak szinglik mert túl nagyon az elvárásaik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 08:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
70%

Tulajdonképpen igen, de nem túl nagyok az elvárásaik. Csak annyi, amennyit ők is megtettek magukért. És, ugye kevés ember van, aki sikeres, diplomás, okos, több a hülye. Ezért kevesebb emberből válogathatnak, így valószínűbb, hogy egyedül maradnak, mint azok, akik eladóként tudnak kommunikálni egy autószerelővel is esténként, mert nem akarnak nagy dolgokról beszélni.


Ha engem egy autószerelő arcon nevetne, mert nem érti, miért is fontos nekem annyira pl., hogy bejutok-e egy konferenciára, hiszen nem értené meg, én elszomorodnék.


Én ng-t végeztem, a párom gazdinfót, mi így megértjük egymást.:)


27N

2014. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó: kevered a végzettséget az EQ-val. Az érzelmi intelligencia nem áll korrelációban a legmagasabb végzettséggel. A másik érved jobb: egy átlagos autószerelővel valóban nem tudnál esténként a piacgazdaság problémáiról meg a Marshall-kereszt szépségeiről beszélgetni úgy, hogy az mindkettőtök számára ugyanolyan élvezetes legyen. (Van, aki nem szeret sokat magyarázni, más meg nem szereti, ha "tanítják", kioktatásnak érezheti.)
2014. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:
58%
102: nem keverek semmit, de tapasztalatból írom, hogy a képzetlenek nem igazán értik meg az olyan gondokat, amikkel egy magasan képzett megküzd, míg mi megértjük az ő gondjaikat, hiszen tartottunk mi is ott. de nem baj, hogy nem értik meg, nem is kell:)
2014. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!