Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás nők közül sokan...

Diplomás nők közül sokan azért maradnak szinglik mert túl nagyon az elvárásaik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 08:32
 61/103 A kérdező kommentje:

ma 15:02


Szerelemről nem hallottál az látszik...

Éld így az életed szíved joga:)

2014. aug. 1. 15:09
 62/103 anonim ***** válasza:
90%
De igen, de a szerelem nem lehet kifogás arra, hogy hagyom, hogy kihajtsa még a lelkemet is a másik a munkában. Nem lehet arra hivatkozni, hogy szeretem, akkor mindent el kell tűrni, és minden szarakodásba bele kell menni.
2014. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
15%
Ffi vagyok és én is le lettem pontozva. Jujj! :-o :) Normálisak vagytok?
2014. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 A kérdező kommentje:
Nem ebben igazad van.De ahhoz nem feltétlen kell diploma,egy szakmunkásnak is lehet jól fízető és nem hajtós munkája,nem mellesleg ő is lehet tanult és tájékozott és még járhat színházba is,és még talán beszélgetni is lehet vele a világ nagy dolgairól.Egy diplomás is lehet rosszul megfízetett és tróger,aki nem színházba jár,hanem kocsmázni a legputribb helyekre.
2014. aug. 1. 15:22
 65/103 anonim ***** válasza:
28%

56-os: Képes másra is a fröcsögésen és személyeskedésen kívül is? Mert eddig csak ezekről adtál tanulságot. Másrészt pedig mondd már meg, hogy miért kellene valakinek a seggét kitartanom, ha még arra sem képes, hogy elvégezze a házimunka rá eső részét? Semmi okom rá. Nem érdekelnek a statisztikák, meg hogy a nők bla, bla, bla, ehhez meg ahhoz vonzódnak, whatever your fuckin' speech is. Én tudom, hogy jobban értékelem a nevetséges, gyerekes alfáskodó melldöngetésnél azt, ha látom, hogy nem csak cselédnek tartanak, pont. És ha nincs kihez vonzódni, akkor szerinted miért veszteség egyedül maradni? Azt hiszitek, hogy ekkora főnyeremények vagytok, csak mert lompos van a lábatok között? Elárulom, hogy nem. Ha magamat is el tudom tartani, akkor márpedig kell valamit nyújtani a pénzen kívül, mert különben de facto nem éri meg együtt lenni az illetővel. A véleményem a tanárnőről pedig továbbra is tartom.



talán meg kéne nézned, mit jelent a fröcsögés szó.

:D

persze h nem érdekelnek a statisztikák, mert még véletlenül kdierülne, h nem beszélek hülyeségeket. tipikus nő "érvelés".


"whatever your fuckin' speech"


felesleges angol szavakat belekeverni, nem fogsz okosabbnak tűnni.


hát én nem írtam olyat,h akkora főnyeremények lennénk, de vmit mégis tudunk, ha min, 80%-otok félig-meddig de velünk tartatja el magát.


"58-as: Már várom, hogy mikor gyűlnek majd ide a férfiak felsőbbrendűségét hirdető farkak a kommentedet kiforgatva, személyeskedve, megmagyarázva azt, amiről fogalmuk sincs, mert ez persze csak úgy működhet, hogy ők mindent tudnak a nőkről, mi pedig magunkról semmit sem, de róluk sem."


miről nincs fogalmunk?:) az,h te nem tudsz vitázni, érvelni, és szted minden hülyeség amit írok, mert "nem érdekelnek a statisztikák". az meg,h te nem tudod értelmezni amit írunk, nem azt jelenti azt,h fogalmunk sincs arról h mit írunk.


tehát itt vagy te: figyelj, személykedés jön:


1, egy önmagát okosnak tartó, de valójában átlagos intelligenciájú, okoskodó nő

2, a férfiakat nem tartod sokra ("Már várom, hogy mikor gyűlnek majd ide a férfiak felsőbbrendűségét hirdető farkak")

3, szemmel láthatóan tele vagy komplexussal, nagyon próbálsz okosnak tűnni,

4, nem vagy nyitott a másik véleményére, még arra sem veszed a fáradságot,h megnézz mondjuk statisztikákat, mert akkor kiderülne,h nincs igazad - gőgös vagy

5, másiktől kéred számon pl. személyeskedést, de közben meg a farkaknak nevezed előre azokat a férfiakat, akik szted majd jönnek, és hirdetik a férfi felsőbbrendűséget :D azért egy pszichológus ellenne veled. itt visszautalnék arra,h komplexusaid vannak

6, olyan stílusban írsz, mint egy bunkó kamionsofőr


még egyszer megkérdezem: h te beképzelt, átlagos intelligenciájú nőként, akikből minden báj, nőiesség hiányzik, mégis mit tudsz nyújtani egy férfinak? sztem semmit. főleg ha idősebb vagy. egészséges, értelmes férfi biztos szóba sem áll veled, senki nem szeretne egy nagyszájú házisárkányt otthonra, aki gyűlöli a férfiakat, miközben saját magával van gondja.:). a kérdésem persze költői, aki a másik fél véleményére sem nyitott, az nyilván nem képes arra,h elgondolkozzon. részemről ennyi.

2014. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
6%

"Nekem márpedig csak akkor érné meg egy kevesebbet kereső, alacsonyabb végzettségűvel összeállni, ha átvállalná a házi munka nagyobb részét."


Szép vagy anyukám, nagyon szép... Mi az, hogy "csak akkor érné meg"? Nem vagy anyagias... egyáltalán nem...

2014. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval nem állítottam magamról, hogy nem vagyok számító. Beismerem, hogy az vagyok, és még jégszívű is, és bizalmatlan. A statisztikák azért nem érdekelnek, mert vagy igaz rám, amit állít, vagy nem, ha pedig nem, akkor nem kell belém magyarázni, hogy márpedig a statisztika így meg úgy. Sőt, olyan nagyon gőgös vagyok, hogy az sem érdekel, hogy eltartanak-e mást, az már azoknak a nőknek a szegénységi bizonyítványa, hogy rá vannak utalva egy farokra. Persze, hogy nem tartom sokra a pasikat, főleg nme többre, mint saját magam. Problem?
2014. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
18%

"Problem?"

Akad nálad, bőven. Biztos az egész világ a hülye, hogy az emberek kapcsolatokban élnek. Tipikus "mindenki hülye, csak te vagy a helikopter" eset...


De lehet, hogy így a jó, hogy egyedülálló vagy. Nem biztos, hogy szaporítani kell az ilyesfajta jellemet.

2014. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 A kérdező kommentje:
Én meg úgy gondolom ha 2 ember szereti egymást,akkor együtt megdolgoznak a sikerért,ha diplomás mind kettő ha nem.Nem akkor happy minden amikor minden jó,aki így áll hozzá,az biztos nem áll ki a párja mellett.Márpedig bárkinek bármikor beüthet a munkanélküliség,egy diplomásnak is ugyan úgy.Lehet hogy éppen a "bunkó" szakmunkás fog rajta segíteni hogy ne haljon éhen.
2014. aug. 1. 15:39
 70/103 anonim ***** válasza:
94%

Diplomás szingli nő vagyok, harmincon túl. Már néhány éve eljutottam oda, hogy nem is keresek senkit.

Volt olyan párom aki többet és volt olyan is, aki jóval kevesebbet keresett nálam, de ez engem sosem érdekelt, mivel nálam alap, hogy külön kasszán vagyunk. De szinte minden esetre rá tudok húzni egy sablont. A férfi eleinte kedves, érdeklődő, segítőkész, aztán amikor már stabilnak érzi a kapcsolatot, behúzza a féket. Már nem ad semmit csak elvár, elvárja, hogy kiszolgáljam, hogy mindenben én igazodjak hozzá, mindenben neki adjak igazat, gyakorlatilag szeretné, ha az engedelmesen bólogató kis cselédje lennék. Bocs, én ilyet nem játszok.

Ha véletlenül belebotlanék egy férfibe, aki képes a társaként és nem a leendő szolgájaként nézni rám, talán megpróbálnék újra egy kapcsolatot. De most férfiak ti legyetek őszinték, erre mégis mennyi az esély? Kb nullára tippelem.

2014. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!