Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás nők közül sokan...

Diplomás nők közül sokan azért maradnak szinglik mert túl nagyon az elvárásaik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 08:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 A kérdező kommentje:

Azért, ha 35 évesen 0 áll, az azt jelenti, hogy se terve, se életcélja, otthon él, el van a kis fizetéséből. Nem véletlen akkor, hogy 35 évesen nincs családja.Azért 35 évesen fel lehetne már valamit mutatni nem?



Manapság az országban,kb az emberek 70%-a,éppen a nullánál egy kicsivel tud többet felmutatni,vagy is még minuszos is.Miért is?Mert az emberek 70%-a hitelből vesz autót és lakást kb nullával konvergáló fízetésre,magyarul ez nem felmutatás,az csak kb 15-20 év múlva fog megtérülni,azaz majd 50 évesen mutat fel valamit,addig ő minuszos mert az nem az övé.Így is fel lehet fogni.Nézöpont kérdése.

2014. aug. 1. 11:02
 32/103 anonim ***** válasza:
17%
25: És a nők miért nem tudják ugyanezt produkálni? Ők bezzeg miért akarnak a pasi által megteremtett közegbe beletenni a popójukat, jó esetben max 1-2 év munkaviszony után lebabázni egy ilyen férfihez? Akkor teremtse meg magának a nő is, ne otthon lakjon a szüleinél, míg az általad felvázolt férfi kész életébe beleülhet minden erőlködés nélkül.
2014. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 anonim ***** válasza:
100%

32.

Tudod a környezetemben a nők többsége fel tud mutatni valamit és ezt próbálja elvárni a leendő párjától is, ezért is sokan szinglik.

2014. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 A kérdező kommentje:

ma 11:05


A férfi a teremtés koronája,ezzel nincs is baj.A nő biztonságra vagyik ő adja az otthon melegét.Engem nem zavar ha beleteszi magát a jóba,ha szeret is, és nem csak azért hogy legyen hol laknia és nem csak a pénzért.

2014. aug. 1. 11:09
 35/103 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:51

Az orvosi nagyon nagy része magolós, igen, főleg az elején.

De mire valaki oda jut, hogy Dr. Kis Jolán kardiológus, addig azért sok mindenen túl kell menni.

2014. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim ***** válasza:
15%

8-as válaszoló vagyok.


Megdöbbenve olvasom egyik-másik kommentet és összegezve egy-két véleményt, az alábbira jutottam: az, ha egy nő egy tehetősebb férfihoz szeretne tartozni, az teljesen rendben van, mert az ösztönös, de az, ha a férfi szeretne egy nála tehetősebb nő társa lenni, az a legtöbb nő szerint eleve halott dolog. Nem értem, miért. Mint írtam, én is hosszú évekig voltam egyedül, mert a nőknek nem én kellettem, hanem a körülmények, amiket meg tudok nekik teremteni. Hálás vagyok a sorsnak, hogy az utamba küldte a kedvesemet, aki - csak hogy visszakanyarodjak némiképp a kérdéshez - nem rendelkezik diplomával, a fizetése pedig majd hatod része az enyémnek. És ez engem egyáltalán nem zavar, hiszen egy pár vagyunk. A célunk a közös élet. Boldog vagyok, hogy azokat az életkörülményeket, amelyek engem körülvesznek, megoszthatom Vele. Nomármost. A válaszaitok alapján ha mindez fordítva van, tehát a nő él jobb körülmények között, akkor nekik problémát jelent egy náluk szegényebb férfival kapcsolatot kialakítani, mert nehogy már ők tartsák el a férfit, ne ő dolgozzon többet, ne ő legyen a fő kenyérkereső, hiszen a nála alacsonyabb életszínvonalú emberre akkor nem tud támaszkodni.


Hölgyeim, rendben van ez így?


Az általános (és rossz) megítélésben a férfi az, aki érzelemmentes, akinek minden mindegy, csak nő legyen mellette, és a nő az, aki az összetartó családról sző álmokat és tesz is érte.


Én őszintén szeretem a kedvesemet, örömmel tölt el, hogy megosztom vele az életemet és nem érdekel, hogy milyen papírral rendelkezik, volt-e autója, háza, mielőtt becsöppent az életembe. Számomra teljesen természetes dolog, hogy mindenemet megosztom vele, és nem bánom, hogy 6 évet kellett rá várnom. Úgy vélem, ez számít őszinte érzelemnek.


Ha a hölgyek eleve úgy indítanak, hogy nála szegényesebb életkörülményekkel rendelkező férfival szóba sem állnak, akkor ez csak azt bizonyítja, hogy a legtöbb nő valóban csak feljebb akar kapaszkodni. Ebben az esetben viszont jobb lenne átalakítani a köztudatban álló tényt, miszerint a nők az igazán romantikusok, a férfiak pedig érzelemmentes tuskók.

2014. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
0%

"25: És a nők miért nem tudják ugyanezt produkálni? Ők bezzeg miért akarnak a pasi által megteremtett közegbe beletenni a popójukat, jó esetben max 1-2 év munkaviszony után lebabázni egy ilyen férfihez? Akkor teremtse meg magának a nő is, ne otthon lakjon a szüleinél, míg az általad felvázolt férfi kész életébe beleülhet minden erőlködés nélkül."


majd erre én válaszolok. ahogy írtam, egy nő ösztönösen vonzódik egy erőforrásokkal rendelkező, magas státuszú férfihoz. evolúció. ezért van az,h 80%-an olyan férfikkal vannak együtt, akik jobban keresnek.


viszont a feminizmus már átmosta az agyukat. ezért látszólag egyenrangú partnert keresnek, aki annyit keres, mint ők, hasonló a végzettségük.

tehát a mai nő elvileg egyenlő akar lenni, azt hiszi, az is, miközben ösztönösen továbbra is mindent a férfitől vár el. az se véletlen,h a magas pozicíóban dolgozó nők annyira nehezen találnak párt. persze, mert nem fognak összeállni egy alacsonyabb poziciójú férfival.


el kell fogadni, h a nő ma is ugyanolyan passzív a társadalomban, mint régen, és mindent a férfitől vár el. nagyon kevés olyan nővel találkoztam eddig, akik egyedül is boldogult, na jó, eggyel sem.

2014. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
22%

"Tudod a környezetemben a nők többsége fel tud mutatni valamit és ezt próbálja elvárni a leendő párjától is, ezért is sokan szinglik."


Ha olyan rohadt nagy egyenjogúság van, miért van az, hogy a férfinak el kell néznie, ha a nő konkrétan semmit nem tud felmutatni, mert ő az, akinek meg kell teremteni a feltételeket, de ha bezzeg egy nő van jobb helyzetben, ő nem alacsonyodik le olyan férfihoz, aki anyagilag nincs olyan szinten, vagy még magasabban, mint ő maga?


Ja, és félreértés ne essék: nem egy pénztelen férfi vagyok, aki itt kesereg az élet igazságtalanságán. Nő vagyok, aki összejött egy munkanélküli, pénztelen 26 éves férfival 4 évvel ezelőtt, akinek autója sem volt, én pedig utána is sokáig jobban kerestem nála.

Most van állása, autónk, és jelenleg együtt dolgozunk a közös otthonunkért. Együtt! Nem ő egyedül!

Csak azért, mert akkor 4 éve épp nem volt a toppon, még nem volt elveszett ember, akivel foglalkozni sem érdemes. Dolgos, szerető, és csodálatosan jószívű ember. Amit sok pénzéhes idióta p***a -szerencsémre- nem vett észre.

2014. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
79%
Írtam az egyik kommentben, hogy nem az a lényeg, hogy kacsalábon forgó házuk legyen, hanem, hogy tegyen le annyit az asztalra, hogy abból kitűnjön, hogy igen is el akar érni valamit. Nem értem miért lenne probléma, hogy a nők nem egy élősködőt akarnak, hiszen ti pasik is írtátok, hogy olyan nőt nem akartok, viszont ti sokszor mindenben rémeket szoktatok látni.
2014. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 anonim ***** válasza:
21%

Mert férfiban már az is utolsó élősködő tetű, aki akár egy hónapig munkanélküli, nőben meg az sem, aki 3 éve "nem talál munkát". Kettős mérce, akárhogy csűröd-csavarod.

Te éppúgy a végleteket szajkózod, ha férfiről van szó, nőnél bezzeg a férfi magyarázza bele.

2014. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!