Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás nők közül sokan...

Diplomás nők közül sokan azért maradnak szinglik mert túl nagyon az elvárásaik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 08:32
 71/103 anonim ***** válasza:
28%

"Az nem igazságos, hogy titeket csak a nemi szervek meg a házimunka érdekel, ezek alapján választotok "párt", de engem ne érdekeljen semmi az égvilágon, és minden jött-ment előtt vágjam magam gerincre, mert lealacsonyodik oda, hogy rám nézzen. Aha, anyátok."


nyugi. kötekedjek? jöttment az, nem jött-ment. ha ige, akkor írjuk kötőjellel. ha főnév, akkor egybe:).


és a nők mi alapján?:) a nők van sokkal több elvárása a külső terén, pont erről beszéltem korábban. tehát a nők sokkal inkább a testük miatt jönnek össze a férfiakkal. tudod, hisz épp te mondtad,h alig találsz olyat, aki tetszik, és én is írtam, h sokkal egy átlag nőnek 10ből kb. 2 férfi tetszik. akkor ki látja a másikban a nemi szervet jobban?:) szép öngólt rúgtál.

de mondom, te annyira frusztrált vagy,h hihetetlen, tiszta ideg.

2014. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
15%
nőknek*
2014. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
63%
70-es: Ki kellene menned nyugatra, ott már megértették a férfiak azt, hogy nekik is tenni egy kapcsolatért, nem mindent a nőtől kell elvárni. Én már olyan szinten csalódtam mindenkiben, hogy már nem is szivesen állok szóba magyar pasikkal. És ez nekik veszteség, nem nekem.
2014. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
58%
71-es: Nagyobb baj az, hogy még aki külsőre tetszene, az is általában felejtős a személyisége miatt. Annyira nevetséges az átlagmagyar jóembör, hogy el se tudom képzelni, hogy kapcsolatom legyen egy ilyen díszpéldánnyal.
2014. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
11%

"A statisztikák azért nem érdekelnek, mert vagy igaz rám, amit állít, vagy nem, ha pedig nem, akkor nem kell belém magyarázni, hogy márpedig a statisztika így meg úgy."


most komolyan, azt azért tudod, mi az a statisztika, ugye?

ki magyarázta beléd ?:D miről zagyválsz már megint?


állítás: statisztikák szerint a legtöbb nő a férfiak 80%-át átlagon aluli kinézetűnek tartja


most h jön ide,h veled mi van?:) tipikus érvelési hiba, amikor egyetlen (általában saját) példával akarnak cáfolni egy általános dolgot.

2014. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
7%
74-es: miért élsz még itt? "Annyira tökéletes vagy, hogy nem vagy méltó ehhez az országhoz..." Miért nem mész el innen? Esetleg azt várod, hogy megismerkedj egy külföldi pasival, akinek kint szép az élet, és majd eltart téged? Ha nem is eltart, belevisz egy átlagon felüli életbe? Hűha! Ki a számító?
2014. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
11%
na jó, és részemről tényleg ennyi, van jobb dolgom is, mint egy olyan ember "érveit" szétcincálni órákig, aki nyilvánvalóan nem áll azon a szinten, h bármit is felfogjon.
2014. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
39%
76-os: megmondtam, hogy az vagyok, mégpedig azért, mert nem hagyom, hogy az érzéseim elvakítsanak. Ezt jelenti mostanság az, hogy valaki számító. Azért vagyok még itt, mert kell a munkatapasztalat, és meg kell még csinálnom a szerencsémet. Tudom, hogy sok pasinak én túl sok vagyok, úgy viselkedek, beszélek, mint ha egy ajtót csapna valaki az arcukba. A statisztika továbbra sem érdekel, engem csak az érdekel, hogy én mit csinálok, miért és hogyan. És pont te próbáltad belém magyarázni, hogy egy mosogató-tündért nem lennék képes vonzónak találni, mert a nők így meg úgy... Majd én ezt eldöntöm, jó?
2014. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
30%
Te se fogod fel azt, amit én írok, szóval te is legalább annyira retard vagy ebben a beszélgetésben, mint én.
2014. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
76%

És pont te próbáltad belém magyarázni, hogy egy mosogató-tündért nem lennék képes vonzónak találni, mert a nők így meg úgy...


Én ilyet nem mondtam. Összekeversz valakivel.

2014. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!