Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házvásárlásra készül a barátom...

Angel White kérdése:

Házvásárlásra készül a barátom, aki nélkülem a szüleivel nézegeti a házakat. Ti odaköltöznétek ezek után?

Figyelt kérdés

5 és fél éve vagyunk együtt...de mindegy is! Rám nem tartozik???

Köszönöm a válaszokat előre is



#Háznézés #vásárlás nélkülem
2014. okt. 21. 19:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
50%
Hivatalosan rad nem tartozik, nyilvan az o tulajdona, gondolom szuloi segitseggel. Ettol fuggetlenul elvinnelek, de vetojpgod nincs a valasztott hazara.
2014. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
53%
Nem tartozik rád. Arra tartozik aki beleteszi a pénzét.Mert az övé, és nem a tied.
2014. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
55%

Megnéznek 10-20 lakást aztán majd ha megvolt a döntést megmutatják.

Lényegében nem járulsz hozzá, így beleszólásod sincs, szóval bőven elég ha már a kész lakást meglátod.

2014. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a valaszolok tobbsege nem hazas vagy nagyon fiatal. Mar hogy ne lenne hozza koze?! En is "csak" egy baratno voltam amikor a parom hazat vett. Mivel kozos eletet terveztunk, megkerdezte es nem vette volna meg ha nem bolintok ra. Azota feleseg vagyok 2 gyerekkel es nagyon boldog hazassagban elunk. Attol meg hogy egyutt valasztanak, nem lesz kozos tulajdon. A kesobbiekben viszont, amikor mar feleseg lesz, konnyen lehet hogy tobbet kolt ra mint a ferje - nem egyedi eset lenne. Ha a srac komolyan tervezi a kozos jovot, akkor a valasztasban fontos a parja velemenye.
2014. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, milyen komolyan tervezitek a közeljövőben a közös életet, te beszállsz-e valamivel a házba, vagy majd később a fenntartásába.
2014. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó honnan tudod hogy a lány nem akarna nagyobbat vagy szebbet annál amit megengedhet.

Lány spórol aztán majd együtt vesznek nagyobbat, ha olyan jól beindul a karrierje.

2014. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
68%
Nem, én elvárok annyi tiszteletet a páromtól, hogy akkor is kikérje a véleményem otthonvásárláskor, ha egy vasat nem tudok beleadni. Emberi minimum, bocsánat. Több, mint 5 év után pláne.
2014. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
33%
17 Elvárni azt várd el, amit megkerestél.
2014. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:

5. válaszadónak: igen, együtt lakunk az első perctől kezdve.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Igen, a sértettségem ezek szerint abszolút jogos! Őszinte leszek, totál kibuktam! :-(

2014. okt. 21. 20:30
 20/61 anonim ***** válasza:
16%

17/18


Aki a tiszteletet csak elvárja azzal már rég bajok vannak.

2014. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!