Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házvásárlásra készül a barátom...

Angel White kérdése:

Házvásárlásra készül a barátom, aki nélkülem a szüleivel nézegeti a házakat. Ti odaköltöznétek ezek után?

Figyelt kérdés

5 és fél éve vagyunk együtt...de mindegy is! Rám nem tartozik???

Köszönöm a válaszokat előre is



#Háznézés #vásárlás nélkülem
2014. okt. 21. 19:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
94%
Tudod, ha igy ĂĄll a helyzet, akkor valoszinuleg a pasi nem tervez veled komolyat. Igy ertheto is a viselkedese - meg ha esetleg tagadja is. Nekem furcsa volt, bevallom. Nalunk ilyen fel sem merult azokban az idokben, amikor hazvasarlasra kerĂźlt a sor. A mai napig mindent megbeszelunk es a velemenyunk 50-50%- ban szamit, teljesen mindegy hogy epp ki vesz es mit, hiszen ha kozos eletrol beszelunk, az mindket felet erinti. (Kivetelt kepez persze hogy en milyen epilatort valasztok vagy a e milyen kis hobbikelleket, tehat nem is ezekrol van szo. :)) Lehet hogy jobb lenne neked nelkule ha o ennyire kulon eletet akar - mert lathatoan te nem igy tervezel.
2014. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
97%

Különösen nem néznek semmibe ha 5 és fél éve együtt éltek. Volt szó házasságról, közös jövőről köztetek?

Ha egy ilyen döntésbe, ami a közös otthonotokkal kapcsolatos nem kéri ki a párod "se" a véleményed, te döntesz jó-e ezt így neked.

2014. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
Telefonrol nagyon nem megy az iras ma, de azert remelem olvashato nagyjabol. :) Annyira szivesen mondanek valami biztatot, de erre nem lehet... Oldjatok meg a kozos kerdest mihamarabb, mert felesleges huzni ha esetleg mashogyan kepzelitek az eletet.
2014. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
89%

Te ezzel az emberrel akartad összekötni az életedet?

Nem lenne jó vége, hidd el. Menekülj, amíg nem késő.

2014. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
65%
Te vitted ot nyaralni, egyeb ilyen helyekre?
2014. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
78%

"Nem a szülök veszik! Talán kisegítenék....de a nagyját megspórolta főleg rajtam"


Te egy nagyon drága nő lehetsz,ha egy ház árát meg lehet spórolni rajtad!!

2014. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, de azt írtad az elején, hogy KÜLÖN KASSZÁN vagytok!

Akkor most a barátod, a KÜLÖN pénzéből vesz egy KÜLÖN házat!

(Ha házasodik majd, ez már a külön vagyona lesz!!)


Ha amúgy sem költöznél oda, akkor miért izgatod magad rajta?!

2014. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 acelsziv ***** válasza:
79%
utolsó: Ezen felsírtam :D
2014. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
71%

Ez a megsporolta rajtam.. uristen! megerdemlitek egymast:-)!!

Te elvitted a szulinapjan wellnessezni? Latom az elvarasok megvannak, a penzere azert igenyt tartanal!

2014. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Ok, 1,5 évig lakott nálam úgy, hogy nem adott bele a rezsibe!!! Eltartottam!!! Van egy lányom, van kire költenem...!

Többet keres, nem is ez a lényeg! Miért egy nőnek kéne a pasiját elvinni wellness-ni??????

Elsőre el kéne vinnie, utána esetleg természetes, hogy viszonzom!

Azért ne keverjük össze a szezont a fazonnal...!!!!!!

2014. okt. 21. 22:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!