Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házvásárlásra készül a barátom...

Angel White kérdése:

Házvásárlásra készül a barátom, aki nélkülem a szüleivel nézegeti a házakat. Ti odaköltöznétek ezek után?

Figyelt kérdés

5 és fél éve vagyunk együtt...de mindegy is! Rám nem tartozik???

Köszönöm a válaszokat előre is



#Háznézés #vásárlás nélkülem
2014. okt. 21. 19:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
41%
16 - os: Egyertelmu, hogy egy bizonyos kereten belul tudnak vasarolni es a srac az, aki a vegso szot kimondja es aki leszukiti a kort mar az elejĂŠn, de ez nem akadaly abban, hogy a vegso dontes elott a parjaval vitassa meg a fennallo lehetosegeket. Ha egyaltalan nem keri ki a velemenyet es olyan hazat valaszt, ahol a baratnoje nem tud elni (akar munka, akar csaladi vagy egyeb okok miatt), az eleg nagy baj. Persze nem q kikerni a velemenyet, de ez arra az esetre vonatkozik, ha nem tervez komolyan.
2014. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
62%
Milyen kapcsol az az ahol nem tudja másik hol dolgozik és mikkor? Ezt akkor is figyelembe veheti. Vagy a végső 2-3 lakást majd megmutatja azzal, hogy most szülőkkel nézegeti egyáltalán nem zárja ki hogy a végső lehetőségekre majd szól a lánynak is.
2014. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
70%

Elnezest a hibakert, a telefon atka.


20 - as, honnan veszed hogy csak elvarja? Ez a kijelentes alaptalan volt. Nem latsz bele a kapcsolatukba.

2014. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
61%
# 17/23 Írta, hogy elvárja. A tiszteletet olyan mint a szeretett senkitől nem lehet elvárni.
2014. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

7. válaszadónak:

Értem Én, de érdekelne minden lehetőség...hiszen a kínálatot ismerve lehetne később meghozni a legjobb döntést, nem???

2014. okt. 21. 20:36
 26/61 A kérdező kommentje:

8. 9. válaszadók:

Teljesen egyetértek veletek!!!

2014. okt. 21. 20:38
 27/61 anonim ***** válasza:
88%
Kerdezo, errol a paroddal beszelj mindenkepp. :) Az a legtisztabb. Itt senki sem ismer titeket, raadasul gyanitom, a valaszadok kozott boven van tizeneves, akik feleslegesen sertegetnek nulla elettapasztalattal. Nemelyik elegge serto es primitiv hozzaszolas volt, innen gondolom. ( Nem lehetek benne biztos, de eros a gyanum. :))Fontos lenne ismerni a konkret korulmenyeket, a parodat, teged, a terveiteket... Mindent. Es ez szamunkra nem elerheto. Tisztazzatok ezt, mondd el neki hogy mi bant es beszeljetek meg mindent. Meg mindig ott lesz az a lehetoseg, hogy nem koltozol.
2014. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
92%

Terveztetek felesben házvásárlást? Ha nem, és a szülők veszik a "párodnak" nem sok beleszólásod van a dolgokba. Emiatt sem kérték a véleményed , jelenléted.

Nem terveznék hosszan a pasival.

2014. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:

27.

Köszönöm!

Igen, már jeleztem egy korábbi esetnél, hogy Én is szeretném látni, miért nem visz el...tehát ez, nem az első! Ennek ellenére ma du elsüti a telefonba, hogy házat voltak nézni!!

Persze, hogy kiakadok!

Amúgy nekem az a meglátásom, hogy nem gondolja komolyan...elég viharos volt ez a pár hónap! Főleg, mert bele avatkoztak külső erők....és oda akar mindig megfelelni, úgy, hogy engem hagy cserben!!! :-(

Tehát, ezek után már nem fogok oda költözni, és ezt közöltem is vele....ennyi megbántást! Ember vagyok könyörgöm!!!!!

2014. okt. 21. 20:49
 30/61 A kérdező kommentje:

Ja, igen! Nem a szülök veszik! Talán kisegítenék....de a nagyját megspórolta főleg rajtam, mert nem volt soha egy nyaralás! 5 éves évfordulóra se egy wellness se semmi olyan, ami azért ott lett volna!

Karácsonyra kaptam egy illatgyertyát...azt is kutya futtában, miközben vettük az ajándékokat!!!

Hát naaa! :-(

2014. okt. 21. 20:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!