Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Szóljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. 12 éves lányom a minap fedte fel szörnyű titkát: az én(mármint az édesanya) legjobb barátnőm férje zaklatja. Tőbb alkalommal is kérte, mutassa meg neki Ott....

Teljesen kivagyok...

Mi az első lépés? A baràtnőmet nagyon szeretem. Közösen nyaralunk... nagyon jó a két család viszonya.

De most tanácstalan vagyok. Az eset 3x fordult elő. Semmit se sejtettem belőle... segítsetek!!!


2016. okt. 8. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:
A legjobb barátaink... nem hiszem el. A barátnőm nem is sejthei ezt? Behalok... kész vagyok
2016. okt. 8. 21:15
 12/83 anonim ***** válasza:
94%
Nem a te dolgod, hogy kinyomozd, hanem a rendőrségé. Te csak a gyerekedre vigyázz, és tegyél feljelentést.
2016. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 A kérdező kommentje:
Nem nyomozok. Le akarom állítani az ürgét. Lassan 1éve történt a dolog... a lányom most állt elő ezzel. Nem tudom h mit csináljak. Azt mondja azóta nem zaklatta. De előtte 3x is... nem történt semmi, csak kérte h mutassa meg neki ott.....
2016. okt. 8. 21:23
 14/83 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mutatta meg.... közbe nagylány lett a lányom... sztem csak azért nem piszkálja már. Mert ez az embertípus a serdülőkor első jeleire gerjed... jaj annyit olvasok most erről. Olyan elszomorító
2016. okt. 8. 21:25
 15/83 anonim ***** válasza:
89%
És benned komolyan felmerült, hogy hagynád, hogy egy pedofil titokban és szabadon mászkáljon a világban, úgy, hogy te tudsz róla, csak mert a te lányodat már nem zaklatja? Hogy nézel a tükörbe?
2016. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 A kérdező kommentje:
Akkor a baràtnőmmel beszéljek?
2016. okt. 8. 21:33
 17/83 anonim ***** válasza:
88%
Nem, a rendőrséggel.
2016. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
65%
Kikérném egy pszichológus véleményét.
2016. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
93%
Én valószínűleg beszélnék a barátnővel, hogy vigyázzon a saját lányára (is), és mellette fel is jelenteném a férfit. Persze lehet, hogy ezzel vége lesz a barátságnak, de lehet, hogy ezzel sokkal nagyobb tragédiákat előzöl meg, mert ki tudja, még miket csinálna ez az ember.
2016. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
89%

Számomra is megdöbbentő, hogy nem az az első, hogy feljelented.

Utána mehetsz a barátnődhöz.

2016. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!