Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Szóljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. 12 éves lányom a minap fedte fel szörnyű titkát: az én(mármint az édesanya) legjobb barátnőm férje zaklatja. Tőbb alkalommal is kérte, mutassa meg neki Ott....

Teljesen kivagyok...

Mi az első lépés? A baràtnőmet nagyon szeretem. Közösen nyaralunk... nagyon jó a két család viszonya.

De most tanácstalan vagyok. Az eset 3x fordult elő. Semmit se sejtettem belőle... segítsetek!!!


2016. okt. 8. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
73%
Hmmm...hogy nekem sosem fordult meg a fejemben,hogy sorsdöntő kérdésekben a gyk válaszolóinak véleményét kérjem...
2016. okt. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 A kérdező kommentje:

Már bocsi de hogy jön itt ahoz néhàny ember h anyaságból kioktasson? Vagy nincs kivel veszekednetek, vagy csak egyszerűen jól esik bántani az amúgy is bajban lévőt. Nektek kell h gratulàljak!

Nyilván nem fogom rögtön a rendörségre rohanni. Szerettem őket, mév h mostmàr a fickót látni se bírom. Friss az élmény amitől hànynom kell, de nem fogom a szőnyeg alá söpörni.

Elutaztak a hétvégére, csak este tudok elmenni hozzà. Sajnos az nem segít ha ócsároltok.

Srgítségért, tanácsokért jöttem.

Ez a viselkedés nem az én műfajom.

Az anyaság kérdése nem volt téma... az èn és a férjem gyalázáss sem.

Remélem érthető voltam. Itt befejeztem .

Privátban írok este annak a 2-3 embernek akik valóban segíteni akarnak tanácsukkal. Többiekből meg köszi, nem kérek.

2016. okt. 9. 08:18
 43/83 anonim ***** válasza:
66%
Ennyire egy ostoba nőt... Szegény kislány ezek után semmit nem mer majd elmondani.
2016. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
87%

"Anyaságból megbuktál, már ne haragudj. A lányod végre eléd áll x idő huzakodás után, erre mit lát? Hogy anyám s.zrik rám, inkább a barátságát félti. "


Ez nagyon nagy igazsag.

Anyuka megbukott anyasagbol.

2016. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
76%

Akkora egy idióta nő /anya vagy hogy hihetetlen..

Ha aaz ÉN gyerekemről lenne szó, pont nem érdekelne h mekkora joban vagyunk az illetővel,pláne a barátnőm házasságával nem foglalkoznék,hanem tenném a lépéseket..pl elmennék rendőrségre !

de neked a szerencsétlen gyereked elmondta,de te még félted a barátnőd házasságát..úr isten!

Mekkora troll vagy

2016. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
71%
Mi a francnak szültél akkor, ha ennyire le*arod a lányodat? A férjed mit szól ehhez? Tud egyáltalán róla?
2016. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
90%

Hiába nem tetszenek a válaszok, sajnos igazuk van.

Ilyen már korábban is történt mással, meg csokit hozott a kislányodnak...és te nem gyanakodtál?

Most pedig a barátságotokat félted?

Cserbenhagytad a gyermeked, ez az igazság. 😔

2016. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
93%
Ez ugye csak egy rossz vicc? Simán elnézed, hogy egy pasas csokit visz a lányodnak, ő meg szégyelli magát, és annyival el van intézve a dolog, hogy "ez a kettejük dolga", miközben más lányok molesztálásával kapcsolatban is volt rá panasz téve? Ezt így komolyan? És utána még van pofád kikérni magadnak, hogy ne legyél kioktatva? Hát, pedig baromira ki kell téged oktatni, mert magadtól annyi eszed sincsen, hogy ne vidd egy pedofil közelébe a lányodat! Úgy csinálsz mintha derült égből ért volna a villámcsapás, holott, csak ki kellett volna nyitnod a rohadt szemeidet, te mintaanya! És ezután még komolyan kérdés (bár ennyi ésszel már meg sem lepődök), hogy "jaj, szegény pedofil állat házasságát tönkreteszem, és jaj szerencsétlen öngyilkos lesz...". Hát, dögöljön meg. Kit érdekel? Felfogtad te egyáltalán, hogy az az állat bántotta a lányodat? Valószínűleg sokkal többször és mélyebben mint ő azt bemeri vallani neked, hiszen tudja, hogy a bácsi el tudja nálad intézni annyival, hogy "ez a kettejük dolga, és nem a tiéd". Komolyan kérdés ez még? Komolyan elbírnád nézni, hogy ez a pedofil állat továbbra is együtt él a saját lányával is? Tudod, mi egy rendes anya reakciója? Egy rendes anya már a csokoládés és az egyéb panaszok után elővette volna a fickót, és minimum megszorongatja a golyóit, hogy az ő gyereke közelébe se mehessen... te meg? Te meg csak nézed, és aggódsz, és jaj, de hirtelen történt ez, és ne oktassunk ki. Hogyne. Ha nem oktatnánk ki, semmit nem csinálnál, és a lányod továbbra is egy pedofil állattól kéne rettegjen minden egyes nap. Na, köpd le magad, aztán indulj a rendőrségre. Most!
2016. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén remélem, hogy ez a sztori csak kitalált. Időrendben haladva ugyanis akkor, amikor a barátnőd férjére panaszkodtak molesztálás-ügyben, és a lányod zaklatott volt, majd elrendeztétek annyival, hogy ez a kettőjük(!!!) ügye, ott buktál meg, nem most. Én harmincéves vagyok. Ha csak hasonló történne velem, anyám lenne az első, aki addig kérdezné, mi bajom, míg el nem mondom neki ott helyben. Nemhogy gyerekként. Te tényleg ráhagytad a lányodra, hogy ez a kettőjük ügye? Hát ki a lóf..nak lenne köze hozzá, ha nem neked?? Miféle ember vagy te? Hogy figyelsz a gyerekedre? Te nem tulajdonítasz jelentőséget annak, hogy egy felnőtt férfi bocsánatot kér a gyerekedtől, aki zaklatott? Aztán pedig, mikor tényleg bevallja a gyerek, nem az az első, hogy szétcincálod a fickót, hanem a lelkét félted? Jézusom...
2016. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
88%

Ugye a lányodnak nem mondtad, hogy a barátaid házasságát félted?

Valaki írta, hogy úgy beszéljen az anyuka a barátnővel, hogy jelen van a lány is. Ne legyen. Iszonyú bátorság kell ahhoz is, hogy valaki az anyja elé oda tudjon állni egy ilyennel, nemhogy még őt hurcibálják mutogatni, hogy 'nézd, sír a gyerek, biztos igazat mond'.

Nagyon remélem, hogy a lányod semmit nem érzékel az őrlődésedből. Biztos, hogy ő is végiggondolta a lehetséges kimeneteleket, és ezért nem szólt neked.

Mindenképp intézkedj. Amint lehet. Itt elsősorban a lányod érdekeit kell nézned, és csak utána a barátaidét. Óriási csalódás egy kislánynak ezt az egészet megélni. És honnan tudod, hogy nem történt több is? Nem biztos, hogy el meri mondani a lányod. Nem véletlenül mondta el csak egy év után.

Nem értem, eddig miért dugtad homokba a fejed, amikor tudtad, hogy más lányt is molesztált, és volt ez a bocsánatkérés a tiedtől... Nem érdekelt, hogy miért?

Az viszont szerintem nem normális, hogy te még mindezek után is ennek a görény humanoidnak a szánalmas életét félted. Nem őszinte az a házasság, amiben ilyesmi történik. És aki hangoztatja az öngyilkos szándékát, nagy valószínűséggel nem lesz öngyilkos. Csak azért mondja el, mert tudja, hogy úgyis le fogja beszélni valaki, és valami beteges élvezetet nyújt neki, hogy láthatja az ijedséget az arcotokon. Volt már dolgom ilyennel. Akkor van baj, ha már nem mondja.

Azonnal cselekedj, amint lehet, de amennyire lehet, a lányodat ne keverd bele személyesen. Szörnyű érzés neki most, és ő ugyanúgy félti a barátságokat, mint te. De hálistennek' ő rájött arra, hogy ez nem normális, te se próbáld eltussolni.

2016. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!