Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Szóljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. 12 éves lányom a minap fedte fel szörnyű titkát: az én(mármint az édesanya) legjobb barátnőm férje zaklatja. Tőbb alkalommal is kérte, mutassa meg neki Ott....

Teljesen kivagyok...

Mi az első lépés? A baràtnőmet nagyon szeretem. Közösen nyaralunk... nagyon jó a két család viszonya.

De most tanácstalan vagyok. Az eset 3x fordult elő. Semmit se sejtettem belőle... segítsetek!!!


2016. okt. 8. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim válasza:
75%
Ha nem kamu a téma, igazán megírhatnád mi történt az ügyben azóta.
2017. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
58%
Jézusom... Remélem, hogy feljelentettétek azt a mocskot!
2020. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, ki az az idióta, aki azt lepontozza, hogy az ilyen férget fel kell jelenteni! Basszus, egy gyerekmolesztálóról beszélünk, mi mást lehet tenni egy ilyennel szemben?
2020. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!