Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Szóljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. 12 éves lányom a minap fedte fel szörnyű titkát: az én(mármint az édesanya) legjobb barátnőm férje zaklatja. Tőbb alkalommal is kérte, mutassa meg neki Ott....

Teljesen kivagyok...

Mi az első lépés? A baràtnőmet nagyon szeretem. Közösen nyaralunk... nagyon jó a két család viszonya.

De most tanácstalan vagyok. Az eset 3x fordult elő. Semmit se sejtettem belőle... segítsetek!!!


2016. okt. 8. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat... nem tudok aludni se... alig várom h összeálljuon a gondolatsor és holnap elmeséljem a barátnőmnek, kivel is él együtt. Rettentően sajnálom a helyzetet... nagyon szeetem őket...

A csávó nagyon labilis érzelmileg. Többször hangoztatta h ha a felesége elhagyná, öngyilkos lenne. Na ezt a következményt semmiképp sem szeretném.

Jelentkezni fogok! Szorítsatok!

2016. okt. 9. 01:09
 32/83 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó vagyok.

Kérdező, mondd meg a barátnődnek, hogy ne hagyja, hogy érzelmileg zsarolja ez a patkány!

2016. okt. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van az utolsónak! Az ilyenek értenek ehhez! Megsajnáltatja magát stb.
2016. okt. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de annak is utána járnék -mielőtt meghurcolok egy komplett baráti családot-, hogy mennyire mond igazat a lányod?!

Tudom, hogy a szemed fénye, és még soha az életben nem hazudott semmiben...

Vagy talán mégis hazudott már valaha neked a leánykád??

Gondold végig.

Esetleg most is csupán egy kicsinyes bosszú áll a háttérben.

Amúgy valami bizonyíték is kellene, mert látod, hogy a gyík csőcseléke, már a fejét venné a pasasnak látatlanban, csupán bemondás alapján.


Természetesen eszem ágában sincsen védeni a pasast.

Viszont pl. a napokban volt a Tévé Híradóban, hogy egy kiscsaj, aki -bosszúból- a saját bátyját mószerolta be, és csak több évnyi meghurcoltatás utána a bírósági szakaszban derült ki, hogy végig hazudott a lány.

2016. okt. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 A kérdező kommentje:

Sajnos igatat mond... bàr ne lenne az.

Egy másik kislàny is panaszkodott már... de mivel akkor mèg az enyém nem, így nem tulajdonítottam neki nagy jelentősséget.

Egyik alkalommal pedig nagyon zajlatott volt a lányom, és másnap reggel jött a fickó bocsánatot kérni a lányomtól. Még csokit is hozott neki. Kérdeztem h ezt miért kapja, mondta, h ezt ők ketten tudják.

Nem vettem komolyan, a lányom szégyenlte... megértem. E

És hiszen neki.

Azt is mondtam neki h a két család barátsága függ attól h rz valoban így volt e. Fél h s barátnőjét, (az ő lányukat)elveszîti....

Hiszek neki. Miért hazudna ilyet???? Ahoz ismerned kellene minket. Mi csak azt nehezményezzük h csak most szólt.... 1évvel a tőrténten után

2016. okt. 9. 02:01
 36/83 A kérdező kommentje:
Hú de sokat mellényomtam... bocsi fáradt vok... alszom. Sziasztok
2016. okt. 9. 02:03
 37/83 anonim ***** válasza:
86%

Ha megtudnám, hogy egy idegen kislányt molesztál valaki, akkor sem hagynám figyelmen kívül, mert kitudja, hogy később mit csinált volna vele.


Mond el a barátnődnek, de úgy, hogy a lányod is ott legyen veletek, mert egy gyereken látszik, ha igazat mond, vagy nem. Egy felnőtten nem annyira. Ha a barátnőd látja, hogy a lányod szégyenli magát, esetleg el is sírja magát, akkor elfogja hinni. De ha csak 2-en vagytok, akkor nagyon kevés az eséje. Kivéve, ha tényleg olyan nagyon jó barátnők vagytok.


Ha esetleg mégse hinné el, akkor irány a rendőrség. Ők majd nyomoznak.


Amúgy meg kell, hogy győződj arról, hogy tényleg nem történt-e több. Mert elképzelhető, hogy történt, csak annyira szégyenli, hogy nem meri elmondani. Nagyon remélem, hogy nem történt.

2016. okt. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
91%

Szóval a gyereked biztosan nem hazudik, gyakorlatilag még bizonyítékok is vannak arra, hogy megtörtént valami, Te meg még a barátnődék házasságát félted, meg a pasit az öngyilkosságtól? Hát, te sem vagy százas, az biztos!

A gyereked ebből mit lát? Hogy jaj de szégyenletes dolog, pszt, eltusolni, mert oda a barátság, meg felborítja mindenki életét???!!! Hát normális vagy Te? Egy aljadék bűnözőről van szó! Jót is tenne a világnak, ha önként kilépne belőle, de sajnos ez a fajta csak érzelmileg zsarolja ezzel a megoldással a környezetét...

Vidd el sürgősen a lányodat egy szakemberhez, hogy minél kevésbé sérüljön , mert láthatóan ezt a helyzetet Te nem tudod megfelelően kezelni. Beszélgess el vele te is, mert ő megteszi a megfelelő lépéseket, ha ilyen gyáva ember vagy, akinek a békesség mindennél fontosabb! Remélem, a férjed is ilyen habitusú, mert normális apa kifilézné ezért, aztán mehetne ő is oda évekre, ahova a másik való!

2016. okt. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
80%
Minek szülsz gyereket, ha utána nem ő neked az első?
2016. okt. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
94%

Te komolyan azon gondolkozol, mi lesz, ha elveszíted a barátnődet, meg a lányod az övét? Ki nem szrja le?!

Engem egy pillanatig nem érdekelne a barátságunk, és ha még a férjét védené, akkor én szakítanák meg vele minden kapcsolatot.


Anyaságból megbuktál, már ne haragudj. A lányod végre eléd áll x idő huzakodás után, erre mit lát? Hogy anyám s.zrik rám, inkább a barátságát félti. Gratulálok.

2016. okt. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!