Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Szóljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. 12 éves lányom a minap fedte fel szörnyű titkát: az én(mármint az édesanya) legjobb barátnőm férje zaklatja. Tőbb alkalommal is kérte, mutassa meg neki Ott....

Teljesen kivagyok...

Mi az első lépés? A baràtnőmet nagyon szeretem. Közösen nyaralunk... nagyon jó a két család viszonya.

De most tanácstalan vagyok. Az eset 3x fordult elő. Semmit se sejtettem belőle... segítsetek!!!


2016. okt. 8. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen el vagyok hűlve. Van egy 9 éves lányom.

Olvasom, hogy miket írtál, és komolyan nem hiszem el.

Először is, ide kiírtad a kérdést háromnegyed kilenckor.

Basszus az nem éjjel. Ha a lányom nekem ilyent mondott volna, akkor az apjával együtt, azonnal kocsiba és át hozzájuk, szart sem érdekelt volna, hogy késő van, hogy alszanak, meg hogy szegény barátnőmmel mi lesz, meg szegény pasas. A nagy lószart. Tuti, hogy azzal kezdtem volna, hogy megyünk és kérdőre vonjuk ott helyben.

Aztán másnap rendőrség, és feljelentés.

Te meg itt gondolkodsz, hogy mit csinálj?????????????

Úristen, nagyon-nagyon remélem, hogy kamu volt a kérdés.

2016. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
4%

"Lassan 1éve történt a dolog"

"közbe nagylány lett a lányom"


Vagyis nem volt már kisgyerek akkor sem, hanem 17 éves volt.

Nem akarom védeni a pasast, de mégis mit mondanál a rendőrségen??

pl." a lányom átment a szuperminijében és billegtette magát a barátnője apja előtt. Az meg vette a lapot és szólt neki, hogy ha már ennyit mutatott, akkor mutasson többet is. Mivel erre nem került sor, ezért ezzel le is zárult az ügy.

Nem történt bűntény!

Itt a gyíkon a "nép egyszerű háziasszonyai" vért kívánnak, de a törvények értelmében is bőven túl van azon a koron a leányod amikor már szabadon szexelhetne vele bárki, ha ezt ő is akarja...

Ennek persze a közelébe sem jutott a dolog.

Amúgy gondolom, hogy a lányod barátnője is végig jelen volt, ez már azért is KAMU szagú!


A lényeg, hogy mindössze kapott egy "tisztességtelen ajánlatot", amire nemet mondott.

Hasonló ajánlatot/beszólást naponta kap szinte bármelyik nő, amelyik kinéz valamennyire.

Amúgy ha legközelebb utánad füttyögnek az utcán, az virágnyelven azt jelenti, hogy "de meg du.nálak".

És? Mész feljelenteni a kőműveseket is, hogy utánad füttyögtek az állványról??

2016. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
88%
Utolso, te mi a joistenrol beszelsz? El sem olvastad a sztorit. Itt egy pedofil allat kert egy 11 eves kisgyereket, hogy mutassa meg a nemiszervet neki, majd a kesobbiekben csokoladeval probalta befogni a gyerek szajat a zaklatasok alkalmaval (itt a tobbseg ezen van fent akadva, hogy a kerdezo erre miert nem figyelt fel, es miert tette ki a gyereket tovabbra is a pedofil olnivalo gyoker kozelsegenek). Milyen 17 eves magamutogato lanyrol beszelsz?!
2016. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
23%
Mi lett a történet vége?
2016. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
79%
72-es! Olvasd el a kérdést mielőtt véleményt nyilvánítasz!
2016. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
89%
72-es, az, hogy "közbe nagylány lett a lányom" nem azt jelenti, hogy nagykorú lett, hanem hogy megjött neki, tehát már nem csak a kezdődő jelei voltak meg a serdülésének, amire a kérdező szerint ez az állatfajta gerjed.
2016. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
38%
Mi a helyzet azóta?
2016. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
31%

Újabb KAMU kérdés,

hogy a "véranyák" ne unatkozzanak otthon, amíg kezdődik a Szulejmán...

2016. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is kamu.

Legalábbis remélem, hogy ilyen helyesírással senkit nem engednek tovább az általánosból. A tipikus 11-13 évesek által használt rövidítések még ezt csak pluszban tetézik.

Szerintem ezt egy gyerek írta ki.

Ha nem így van, hát akkor no comment...

2016. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
33%
Akár kamu, akár nem, HÜLYE vagy!
2016. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!